• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-5584-5
  • خبرنگار : 1171
  • منبع خبر : ----

فرماندار سابق بستان آباد:

خط آهن میانه- بستان آباد طی دو ماه آتی زیر بار ترافیک می‌رود

فرماندار سابق شهرستان بستان آباد گفت: تحقق کامل این پروژه، فصل جدیدی در توسعه شهرستان و استان ایجاد می کند و به احتمال زیاد، خط یک خطوط ریلی این مسیر در طول دو ماه آینده زیر بار ترافیک برود.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان شرقی، علی بدرشکوهی در آیین معارفه فرماندار جدید شهرستان بستان آباد با اشاره به نقش امام جمعه این شهرستان در پیشبرد فعالیت‌های دستگاه اجرایی به عنوان یک پدر معنوی گفت: بر اساس هدایت های امام جمعه و هماهنگی و همدلی تمامی مدیران شهرستان، شهرستان بستان آباد بر مدار توسعه قرار گرفته و بر مبنای اجرایی کردن سند تدبیر توسعه شهرستان پیش رفته است.

وی با اشاره به اجرای برخی پروژه‌های مهم در این شهرستان در دوره اول فعالیت دولت تدبیر و امید اظهار کرد: اجرای این پروژه بسیار مهم در دولت اصلاحات، آغاز و به دلیل سیاست‌های ناصحیح دولت عدالت محور متوقف شد که مجددا پس از استقرار دولت تدبیر و امید، با هزینه کرد اعتباری بالغ بر 118 میلیارد تومان به مرحله آبگیری رسیده است.

 وی با اشاره به آخرین وضعیت خط آهن میانه- بستان آباد نیز گفت: تحقق کامل این پروژه، فصل جدیدی در توسعه شهرستان و استان ایجاد می کند و به احتمال زیاد، خط یک خط ریلی این مسیر در طول دو ماه آینده زیر بار ترافیک برود.

 فرماندار سابق شهرستان بستان آباد همچنین با اشاره به آخرین وضعیت اجرای پروژه چهاربانده کرد جاده ترانزیتی بستان آباد- تبریز نیز گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 27 میلیارد تومان در حال اجراست و پیش بینی می کنیم در فصل کاری سال 96 و یا در نیمه اول سال 97، شاهد بهره برداری از این پروژه مهم باشیم.

 بدرشکوهی از تامین و تخصیص بیش از 23 میلیارد تومان به توسعه روستایی در شهرستان بستان آباد در چهار سال گذشته خبر داد و افزود: این مهم یکی از مهم ترین اولویت های دولت تدبیر و امید است و امیدوارم این سیاست با قدرت هرچه تمام توسط فرماندار جدید در این شهرستان استمرار یابد.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود از حضور 73 درصدی واجدین شرایط رای دهی در بستان آباد در پای صندوق های رای خبر داد و عنوان کرد: بیش از 60 درصد از مردم این شهرستان به دکتر روحانی رای داده اند و از این بابت، دین مضاعفی بر گردن ما مسئولان برای خدمت به مردم ایجاد شده است.

وی همچنین از تمامی همکاران خود در فرمانداری شهرستان بستان آباد، طلب حلالیت کرده و اظهار کرد: در هر مسئولیت و جایگاهی باشم به عنوان یک سرباز نظام در خدمت مردم عزیز خواهم بود.

گفتنی است؛ در این آیین، "سید علی موسوی" از سوی استاندار آذربایجان شرقی به عنوان سرپرست فرمانداری بستان آباد و "علی بدرشکوهی" نیز به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سراب منصوب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: