• یکشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-15088-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

تغییر شعار تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان، در راستای مبارزه با دوپینگ


شعار سی‌ودومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان در راستای مبارزه با دوپینگ و برای برجسته کردن اهمیت رقابت سالم ورزشکاران تغییر کرد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ابراهیم فیروزی، دبیر ستاد برگزاری سی و دومین دوره تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان با اعلام این خبر، اظهار کرد: در سال 2012 برگزارکنندگان تور دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان تصمیم گرفتند با توجه به دغدغه‌های روزافزون موجود در ورزش دوچرخه‌سواری ایران و جهان و با بهینه کاوی از تورهای معتبر دیگر شعار تور به ابتکار ستاد برگزاری انتخاب گردید.
 
فیروزی خاطرنشان کرد: این مهم از سال 2013 و هم‌زمان با برگزاری تور بیست و هشتم با درج شعار "پاک پیروز شو"در دفترچه‌ی راهنما، وب‌سایت رسمی و تمامی محصولات تبلیغاتی تور جامه‌ی عمل پوشید.
 
دبیر برگزاری ستاد سی و دومین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان بیان کرد: این شعار نشان‌دهنده‌ی دیدگاه تور در راستای تشویق و حمایت دوچرخه‌سواران شرکت‌کننده در مسابقه به پیروزی پاک و تقبیح دست زدن به استفاده از توان‌افزاهای دارویی، مکانیکی و هرگونه ارتکاب عمل غیرورزشی در طول مسابقه بود.
 
فیروزی اظهار کرد: این مهم تا سال 2016 به قوت خود باقی بود تا اینکه برگزارکننده را بر آن داشت تا بازنگری بر شعار تور داشته باشد. شعار می‌بایست جوهره‌ی سازمان و تاثیرگذاری مضاعف و جایگاهی باورپذیر برای سازمان خود در اذهان ایجاد نماید.
 
وی گفت: با این رویکرد و در نظر گرفتن این خصیصه‌ها و البته همسویی با برنامه‌ی مفصل فدراسیون دوچرخه‌سواری در ایجاد و پایش برنامه‌ی سلامت دوچرخه‌سواران به‌طورجدی ؛ شعار "ما دوچرخه‌سواری پاک و یک برنده‌ی واقعی را می‌ستاییم " نامگذاری شد تا ضمن تبدیل سال 2017 به نقطه‌ای عطف در تاریخ برگزاری تور؛ گام‌های نخستین برای مبارزه با تقلب در ورزش دوچرخه‌سواری برداشته شود.
 
سی‌ودومین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در سطح نیمه حرفه ای از 16 الی 21 مهر در شش مرحله در مسیر استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل و آذربایجان‌غربی به مسافت 1014 کیلومتر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: