• سه شنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-4684-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

پزشکیان تأکید کرد:

افزایش امکانات مجتمع رفاهی پتروشیمی برای پاشخگویی به رفاه گردشگران در سال 2018

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به موقعیت ویژه پتروشیمی تبریز در خطه شمال غرب کشور، خواستار آماده‌سازی و  افزایش امکانات مجتمع رفاهی این شرکت برای پاشخگویی به رفاه گردشگران خارجی در سال 2018 شد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مسعود پزشکیان در دیدار با درفشی، مدیرعامل جدید پتروشیمی تبریز، بهره‌گیری از علوم و فنون نخبگان و فرهیخنگان مراکز علمی و دانشگاهی کشور به عنوان ذخایر این مرز و بوم را در اجرای طرح‌های پژوهشی، تولید و صنعتی مورد تاکید قرار داد. 
  
وی تصریح کرد: جذب افراد تحصیل کرده در اجرای طرح‌های جدید، جذب سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع، علاوه بر رفع بیکاری با ایجاد اشتغال، بر رونق و شکوفایی اقتصادی منطقه و کشور تاثیر به سزایی خواهد داشت. 
  
مدیرعامل جدید پتروشیمی تبریز نیز در این دیدار با اشاره به نقش مدیریت نوین در بهبود وضعیت اقتصادی این شرکت، گفت: بار سنگین در کنار متخصصان سختکوش سبک تلقی می‌شود و تلاش بر این است که بتوانیم پتروشیمی تبریز را به نگین برتر صنایع پتروشیمی کشور تبدیل کنیم. 
  
درفشی اجرای خط لوله اتیلن غرب از میاندوآب به تبریز را عامل موثر در ایجاد پروژه‌های جدید برای افزایش تولید و همچنین ایجاد اشتغال بیان کرد و افزود: با اجرای این طرح با 2150 میلیار ریال سرمایه‌گذاری در مسیر 154 کیلومتری  میاندوآب – تبریز و انتقال سالانه 200 هزار تن اتیلن به این مجتمع، ظرفیت تولید پتروشیمی تبریز 2.5 برابر افزایش می‌یابد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: