• سه شنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-1386-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

انگجی: دانشگاه آزاد اسلامی به ابر دانشگاه تبديل شده است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: عنایت الهی و همت دانشگاهیان و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی آن را به ابر دانشگاه تبدیل كرده است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سید جواد انگجی در چهارمین سمینار و كارگاه آموزشی آشنایی با مفاهیم ایمنی و آتش نشانی واحدهای دانشگاهی استان های آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل با اشاره به وسعت دانشگاه آزاد اسلامی در پهنای كشور ایران، افزود: جمعیت میلیونی دانشجویان این دانشگاه همه را به تعجب وا داشته است و اثبات كرده كه می‌توان از هیچ به كجا رسید.

وی تصریح كرد: در دانشگاه آزاد اسلامی با یك سیستم بسیار گسترده سرو كار داریم و بایستی متناسب با آن برنامه‌ها و اقدامات خود را تنظیم كنیم .

انگجی حفاظت از دانشجویان را از وظایف اصلی مسئولین دانست و گفت: حفاظت از بچه‌های مردم و امانت‌داری از آن‌ها یكی از وظایف اصلی مسئولان حراست و حفاظت و ایمنی دانشگاه آزاد اسلامی است .

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی از پیگیری‌های مستمر مدیركل حفاظت فیزیكی دانشگاه آزاد اسلامی در اصلاح وضعیت حفاظتی و ایمنی واحدهای دانشگاهی تشكر كرد و بیان کرد: اقدامات و اصلاحات انجام شده در باب ایمنی در سطح استان قابل قبول می باشد.

وی در خاتمه از مسئولین ایمنی واحدهای دانشگاهی خواست موارد خطرآفرین را كشف و خنثی سازند و در این راه از تجارب و اطلاعات سازمان های آتش نشانی بهره‌مند شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: