• یکشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-3884-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

فرهنگی:

«تبریز 2018» با مدیریت‌های ضعیف و ناتوان محقق نمی‌شود

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: امید است شورای شهر جدید بتواند شهردار توانمندی  انتخاب کنند؛ چراکه تبریز 2018 با مدیریت‌های ضعیف و ناتوان محقق نمی شود.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد حسین فرهنگی در جشنواره تجلیل از مدیران موفق و فعال استان اظهار کرد: متاسفانه در کشور ما در تعیین سیاست‌ها و اولویت‌ها آشفتگی احساس می‌شود؛ به طوری که با گذشت 20 سال از درخواست ایران برای الحاق به سازمان تجارت جهانی هنوز نمی‌دانیم در راستای الحاق به این سازمان تلاش کنیم یا مخالفت. 
  
وی ادامه داد: اگر قرار باشد ایران به سازمان تجارت جهانی الحاق شود، نباید کالای قاچاق بدون تعرفه‌های گمرکی وارد کشور شود .
  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو تصریح کرد: در کشورهایی که بحث پیوستن به این نظام وجود دارد تظاهرات‌های سنگینی علیه این الحاق اتفاق می‌افتد و فعالان اقتصادی با امواجی از بیکاری و ورشکستگی روبه رو می‌شوند.
  
وی عنوان کرد: ضروری است برای الحاق ایران به این سازمان یک هدف بلند مدت داشته باشد و تلاش برای مبارزه با قاچاق و حمایت از تولیدات داخلی باید به عنوان هدف کوتاه مدت و میان مدت باشد . 
  
فرهنگی با اشاره به لزوم توانمند سازی بخش خصوصی گفت: در شرایط فعلی عقلانیت حکم می کند که بکوشیم هزینه‌ها را به حداقل رسانیم.
  

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: