• یکشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-3784-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

نائب رئیس اتاق اصناف آذربایجان شرقی عنوان کرد:

تولید و تجارت دو بال پیشرفت اقتصاد پویا نائب رئیس اتاق اصناف آذربایجان شرقی گفت: تولید و تجارت دو بال پیشرفت اقتصاد پویا است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، محمد علی صدیقی در جشنواره تجلیل از مدیران موفق و فعال استان، تولید و تجارت را دو بال ایجاد اقتصاد پویا در جامعه عنوان کرد و گفت: تنها تولید راه‌گشای مشکلات اقتصادی نخواهد بود، بلکه در کنار آن باید ثروت نیز ایجاد شود تا اقتصاد پویا در جامعه شکل گیرد .
 
وی عنوان کرد: در شرایط فعلی با ساختار کنونی صنعتی مان، برای رسیدن به استاندار های جهانی، ایجاد ارزش افزوده و ایجاد بازار اقتصادی باید بیش از هر موقع تلاش کنیم .
 
نائب رئیس اتاق اصناف آذربایجان شرقی ادامه داد: باتوجه به اینکه قیمت کالاها تحت تاثیر شاخص هایی مانند نرخ ارز، حجم تولید، هزینه های سربار و در نهایت قیمت تمام شده کالا قرار دارد، در صورتی که بتوان نرخ ارز را تثبیت کرد می توان قیمت تمام شده محصول تولید داخل را تعدیل و در نهایت قدرت رقابت و سهم فروش را افزایش داد .
 
 
صدیقی افزود: در چنین شرایطی، تولیدات کنندگان داخلی تنها با افزایش کیفیت کالای تولیدی می توانند اطمینان مصرف کننده را   با کالای تولید داخل افزایش داده و نیز سهم خود را برای رقابت در بازار افزایش دهند

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: