• شنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-1885-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در استان:

هوشیاری رسانه‌های ایران و آذربایجان عامل شکست تفرقه انگیزان است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز تاکید کرد: حفظ وحدت میان دو کشور دوست و همسایه ایران و جمهوری آذربایجان با هوشیاری رسانه‌ها دو چندان شده و وحدت رسانه‌ها به همراه توجه به تمدن و فرهنگ مشترک همواره زمینه‌ساز اتخاذ سیاست‌های صلح جویانه و روابط عمیق میان دو کشور خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم در دیدار با نمایندگان رسانه‌های کشورهای اسلامی، افزود: برخی کشورها سعی دارند بین دو کشور تفرقه افکنی کنند از این رو از جمهوری آذربایجان می‌خواهیم از توطئه‌های دشمنان آگاه باشند.

وی با  تاثیرگذار خواندن رسانه‌ها در پیوند دو کشور مقابله با تفرقه افکنی‌های دشمنان، اظهار کرد: رسانه می‌تواند دو دولت و دو ملت را به هم بیشتر نزدیک کند و در تقویت و توسعه فرهنگ مشترک اثرگذار باشد.

حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم گفت: اسرائیل خط قرمز مسلمان است و از جمهوری آذربابجان می‌خواهیم هیچ اقدامی در خصوص ایجاد روابط با اسرائیل را قبول نکند.

امام جمعه تبریز ادامه داد: در خصوص تاسیس سفارت جمهوری آذربایجان در اسرائیل زمزمه‌هایی شنیده می‌شود که از جمهوری آذربایجان نباید از این اقدام استقبال کند.

وی همچنین بر اعتماد ایران به جمهوری آذربایجان تاکید کرد و گفت: تمامی مناسبات سیاسی اجتماعی و فرهنگی ایران با جمهوری آذربایجان بر پایه اعتماد بوده است ولی اجرای سیاست‌های تفرقه افکنانه دشمنان در این کشور نگران کننده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: