• شنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 966-1785-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان شرقی مطرح کرد

جمعیت 12500 نفری دولت در استان/ مدیران برای جلب اعتماد مردم نسبت به نظام بکوشند

استاندار آذربایجان شرقی از جمعیت 12هزار و 500 نفری دولت در استان خبر داد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، اسماعیل جبارزاده در سیزدهمین جشنواره استانی شهید رجایی در تبریز اظهار کرد: دو شهید دولت، "شهیدان رجایی و باهنر" باید الگویی برای دولتمردان باشد. همچنین مدیران باید از نیروهای جوان در دستگاه های خود استفاده کنند.
 
وی افزود: شاخص‌های ارزیابی اعم از عمومی و اختصاصی باید مورد توجه تمامی دستگاه های اجرایی در سطح استان قرار گیرد و رسانه‌ها نیز در انعکاس و انتشار شاخص‌های ارزیابی بکوشند تا تمامی دستگاه‌ها این شاخص ها را مورد توجه قرار دهند.
 
وی با تاکید بر برگزاری جشنواره شهید باکری بیان کرد: اداره کل اطلاعات، سپاه و نیروی انتظامی نقش اصلی را در کاهش آمار جرم و جنایت در استان دارند و از این رو به منظور تکریم فرماندهان انتظامی و فعالان عرصه امنیت که در تامین امنیت و آرامش استان نقش پررنگی را ایفا می کنند، برگزاری این جشنواره جهت تکریم از مقام پیام آوران امنیت ضروری است.
 
وی عنوان کرد: جانشین پروری مسئله ای است که مغفول واقع شده و مدیر خوب کسی است که فردی مثل خودش را به عنوان جانشین تربیت کند.
 
جبارزاده تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی به عنوان خادمان مردم باید تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی را مورد توجه قرار دهند تا مردم را نسبت به نظام شکوهمند انقلاب اسلامی خوشبین‌تر کرده و سرمایه ی اجتماعی و اعتماد مردم را جلب کنند.
 
وی گفت: توجه و اهتمام به فرمایشات رهبری از جمله تولید و اشتغال و تلاش در راستای تحقق وعده های ریاست جمهوری باید مورد عنایت تمامی مسئولان قرار گیرد.
 
جبارزاده با اشاره به سند تدبیر و توسعه ی استان گفت: چهار سال از عمر این سند سپری شده است و در تدوین مجدد آن باید از تعصبات و باورهای غیرفنی و غیرقانونی پرهیز شود.
 
وی با بیان اینکه ایجاد یک میلیون شغل تحقق صرفا با تمیه بر دولت تحقق نخواهد یافت، گفت: استفاده از مردم به عنوان سرمایه های داخل کشور در درجه اول و جذب سرمایه گذاران خارجی از جمله راهکارهایی است که این هدف را عملی می کند. زیرا بودجه های اختصاص داده شده پروژه ها را عملی نمی کند. همچنین پایش و پویش برترین ها باید به طور مستمر ارزیابی شده و به دستگاه های اجرایی ابلاغ شود.
 
گفتنی است، سیزدهمین جشنواره ی شهید رجایی در سالن همایش اداره ی استاندارد تبریز و با هدف تقدیر از تلاشگران عرصه ی خدمت و ارتقاء فرهنگ تلاش و تعهد برگزار شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: