• پنجشنبه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-3284-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

وجود 9 تعاونی مشکل‌دار در آذربایجان شرقی

مدیرامور تعاونی‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی  با اشاره به سهم هفت درصدی تعاونی‌های استان در اقتصاد کشور گفت: درصدد هستیم این میزان را به ۲۵ درصد افزایش دهیم.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، منصور نیک خو در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به وجود چهار هزارو ۱۵۷ تعاونی فعال در استان، اظهار کرد: این تعاونی‌ها برای ۶۰ هزار نفر اشتغال فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۹ تعاونی مشکل‌دار در سطح استان داریم، عنوان کرد: برای رسیدگی به مشکلات این تعاونی‌ها تا کنون ۱۵ جلسه تشکیل دادیم که در این جسات ۱۱۰ مصوبه داشتیم و اکثریت این مصوبات اجرایی شده است.

مدیرامور تعاونی‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با بیان اینکه شورای توسعه استان اقدامات چشمگیری در راستای مرتفع کردن مشکلات واحدهای تولیدی انجام داده است، ادامه داد: در سال‌های گذشته تعداد واحدهای مشکل‌دار بیشتر بود؛ به طوری که کارگران واحدها از روی اجبار جلوی فرمانداری یا استانداری تجمع می‌کردند که امروزه این مشکل در سایه برگزاری جلسات متعدد برطرف شده و تعداد واحدهای مشکل دار کاهش یافته است.

نیک‌خو اعلام کرد: هم اکنون ۱۱۰ واحد مسکن مهر بدون متقاضی هستند که این امر ناشی از انصراف تعاونی‌ها بوده است.



انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: