• چهارشنبه ۸ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 966-1990-5
  • خبرنگار : 1131
  • منبع خبر : ----

فرماندار ملکان:

11 هزار شهروند ملکانی از خدمات بیمه همگانی برخوردار شدند

فرماندار ملکان گفت: طی چهار سال گذشته 11 هزار شهروند ملکانی که تاکنون از خدمات بیمه ای محروم بودند زیر پوشش خدمات بیمه همگانی قرار گرفته اند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، محمدباقر خانی در مراسم افتتاح مرکز سلامت روستای تپه اسماعیل آباد ملکان افزود: عملیات اکثر پروژه های نیمه تمام در شهرها و روستاهای شهرستان ملکان که تا سال 92 بعلل نیمه تمام مانده بودند طی سالهای گذشته اجرایی و تکمیل و افتتاح شده اند.

وی اجرای طرح هتلینگ بیمارستان ملکان را از دیگر خدمات دولت در این شهرستان ذکر کرد و گفت: عملیات اجرایی درمانگاه و کلینیک تخصصی بیمارستان ملکان نیز تاکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی افزود: همچنین طرح توسعه فضای فیزیکی اورژانس ملکان نیز با 50 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا بوده و با تکمیل این طرح زیربنای این مرکز با 450 متر افزایش به بیش از هفتصد متر مربع افزایش خواهد یافت.

وی همچنین از افتتاح دو مرکز جامع سلامت در شهر ملکان و یک مرکز در شهر لیلان در  آبان ماه خبر داد و اظهار کرد: با تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها صد در صد شهروندان شهرستان ملکان از خدمات بهداشت و درمان بهره مند خواهند شد.

فرماندار ملکان در ادامه ضمن دادن مهلت یک هفته ای به روسای ادارات برق و گاز ملکان  جهت رفع نواقصات مرکز سلامت روستای تپه اسماعیل آباد ملکان گفت: تا آبان ماه سالجاری همه روستاهای این شهرستان از گاز خانگی بهره مند شده و شهرستان ملکان به دومین شهرستان سبز استان تبدیل خواهد شد.

مرکز سلامت روستای تپه اسماعیل آباد ملکان با بیش از یک هزار متر مربع مساحت و  560 زیربنا نزدیک به ده میلیارد ریال احداث و تجهیز شده و از این پس 12 هزار نفر در روستاهای اطراف را زیر پوشش خدمات درمانی خود قرار خواهد داد.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: