• یکشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-1284-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

برای دومین بار متوالی در سال ‌جاری انجام گرفت؛

ارزیابی کیفی ایران خودرو تبریز توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران

محصولات تولیدی ایران خودرو تبریز برای دومین بار متوالی در سال جاری توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حمید حاجی زاد منصور، مدیرعامل شرکت ایران خودرو تبریز در جلسه ارزیابی کیفی سایت تبریز با تبیین اهداف کیفی محصولات تولیدی این شرکت به ضرورت اهمیت کیفیت محصول بر پایه استاندارد و افزایش رضایتمندی مشتریان در راستای خدمات پس از فروش تأکید کرد و نقش مهم و بسزای مدیران کیفیت در تولید یک محصول پایدار را با اهمیت توصیف کرد.

وی افزود: مشتری مداری و دست‌یابی به بیشینه رضايت مشتريان همواره از اهداف بسيار مهم گروه صنعتی ايران خودرو و ایران خودرو تبریز بوده كه نتايج ارزيابی موجود، صحه‌ای بر حركت در مسير این مهم بوده است.

وی با اشاره به برخی فعالیت‌های انجام شده در این راستا گفت: ایجاد شبکه گسترده تحویل و فروش، تعریف و اجرای پروژه‌های مهم در زمینه ارتقای کیفیت محصول، آموزش مستمر و بهسازی کارکنان عملیاتی، توجه به نظرات مشتریان و بهره گیری ازمنابع انسانی مستعد بومی و جوان از عوامل مهم ارتقای کیفیت در راستای استاندارد سازی محصول است.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز تصریح کرد: در ارزیابی قبلی انجام گرفته توسط شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران، محصول سمند سورن توانست دوستاره کیفی را کسب کند.

گفتنی است، ایران خودرو تبریز با تکیه بر نیروی جوان و فعال خود از بدو تأسیس تاکنون توانسته است تولید بیش از 700 هزار دستگاه انواع خودروی سواری و وانت را محقق سازد.

محصول تولیدی کنونی این شرکت سمند معمولی و سمند سورن بوده که در 9 کلاس مختلف، با تیراژ روزانه 450 دستگاه تولید می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: