• یکشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 966-1490-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

عبدالهی: اتمام بزرگراه اهر – تبریز اصلی‌ترین هدفمان است

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی اصلی‌ترین هدفمان  به سرانجام رساندن پروژه بزرگراه اهر – تبریز عنوان کرد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌ شرقی، بیت اله عبدالهی در جمع مردم اهر ضمن تأکید بر اتمام سریع بزرگراه اهر - تبریز افزود: در این خصوص اقدامات لازم انجام گرفته و امیدواریم با تأمین اعتبارات و بودجه لازم بتوانیم شاهد اتمام این پروژه در آینده نزدیک باشیم. 
  
وی گفت: شهرستان اهر و منطقه ارسباران دارای جاذبه‌های گردشگری و توریستی فراوانی است که می‌تواند منجر به رشد و توسعه اقتصادی شود، ولی متأسفانه عدم وجود راه مواصلاتی با اطمینان از جمله راه اهر – تبریز مانع توسعه منطقه شده است.

نماینده اهر و هریس در مجلس گفت: طبق وعده‌های مسئولین امسال باید شاهد زیر بار ترافیک رفتن 35 کیلومتر از این بزرگراه باشیم که این امر در رونق اقتصادی و صنعت گردشگری می تواند تأثیر بسزایی داشته باشد. 

وی در ادامه یکی از معضلات اساسی شهرستان اهر را کمبود اشتغال و بیکاری جوانان برشمرد و افزود: باید در زمینه اشتغال جوانان تمام تلاش خود را انجام دهیم. 
  
وی وجود معادن و مناطق گردشگری را در جذب سرمایه در جهت ایجاد اشتغال و درآمد بسیار مهم عنوان کرد و افزود: در این زمینه کارخانه مس انجرد با اتمام مشکلات خود آماده جذب جوانان کاری بوده و بعد مس انجرد نیز در حال حاضر در مورد مس روستای شله بران شهرستان اهر نیز تحقیقاتی انجام گرفته که امیدواریم در منطقه شله بران نیز شاهد راه اندازی کارخانه مس و اشتغال برای جوانان و بیکاران این شهرستان باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: