• دوشنبه ۳۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-4286-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

آغاز ثبت‌نام دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی‌حرفه‌ای نظام آموزش عالی مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی


رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان‌شرقی گفت: ثبت نام پذیرش کد رشته محل‌های دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش عالی مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان‌شرقی نیمسال اول سال تحصیلی 97 – 96 از روز یکشنبه 29 مرداد ماه آغاز و در روز یکشنبه 5 شهریور ماه سال  جاری پایان می‌یابد.  
   
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، فرزان قالیچی با اعلام این خبر افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان دانشگاه شغل محور وظیفه‌ی تربیت دانشجویان مهارتی و به روزرسانی سطح مهارتی شاغلین ادارات، سازمان‌ها و کارخانجات و فارغ التحصیلان سایر دانشگاه‌ها که دوره‌های مهارتی را طی نکرده‌اند را برعهده دارد و این دانشگاه از تمامی علاقه‌مندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی ثبت‌نام به عمل می‌آورد. 
  
وی افزود: علاقه‌مندان برای ثبت نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با مدرک تحصیلی خود و با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای پذیرش کارشناسی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه که بر روی سایت سازمان آموزش کشور به آدرس اینترنتی www.sanjesh.org قرار گرفته، مراجعه و نسبت به ثبت‌نام از طریق آدرس اینترنتی مذکور (www.sanjesh.org) اقدام کنند. 
    
قالیچی خاطرنشان کرد: برای پذیرش دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای، لازم است متقاضیان مدرک کاردانی داشته باشند و یا جزو دانشجويان سال آخر دوره‌ی كاردانی كه حداكثر تا تاريخ 96/6/31 مدرک کاردانی اخذ می‌کنند، باشند. 
  
وی افزود: هم چنین کلیه متقاضیان مرد برای دوره‌های فوق، باید از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند. 
  
به گفته‌ی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، هزینه ثبت نام دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مبلغ 25 هزار تومان می‌باشد که متقاضیان بایستی از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی سایت سازمان سنجش نسبت به پرداخت آن اقدام کنند. 
  
شایان ذکر است، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان آذربایجان‌شرقی دارای 37 مرکز آموزشی علمی کاربردی فعال و 13 هزار نفر دانشجو در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد می‌باشد که در مهر سال جاری در دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای در 118 رشته کد محل نسبت به جذب و پذیرش دانشجوی مهارتی و کارآفرین اقدام کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: