• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-19114-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

رئیس پژوهشکده‌ی توسعه و برنامه‌ریزی جهاد دانشگاهی خبر داد

برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی پژوهشکده جدید بعد از پایان برنامه پنج ساله

رئیس پژوهشکده‌ی توسعه و برنامه‌ریزی جهاد دانشگاهی از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی پژوهشکده جدید بعد از پایان برنامه پنج ساله خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، نجف قراچورلو در نشست خبری اظهار کرد: سازمان جهاددانشگاهی استان با سرعت در ریل‌گذاری پیش بینی شده حرکت می‌کند و انتظار داریم که همه دست به دست هم دهیم تا به اهداف متعالی و متصور شده‌ی این نهاد دست یابیم.

وی اضافه کرد: در برنامه‌ی پنج ساله بناست که گروه‌هایی به پژوهشکده توسعه و برنامه‌ریزی جهاددانشگاهی اضافه شوند و به لطف خدا در پایان برنامه نیز یک پژوهشکده‌ی دیگر در کنار این پژوهشکده راه اندازی می‌شود؛ برنامه‌ی اساسی ما این است که در آینده این مجموعه به یک پژوهشگاه تبدیل شود و بر این اساس تنها پژوهشگاه حوزه‌ی توسعه‌ی کشور خواهد بود.

قراچورلو ادامه داد: هدف این است که در کنار مرکز درمان ناباروری، مرکز تحقیقاتی نیز تشکیل شود و همچنین در بخش انرژی‌های نو نیز یک پژوهشکده طراحی شده تا به عنوان اتاق فکر و بازوی تحقیق توسعه‌ی مرکز انرژی‌های تجدیدپذیر جهاددانشگاهی فعالیت کند.

وی با بیان اینکه در پژوهشکده‌ی توسعه و برنامه‌ریزی جهاددانشگاهی استان در حوزه‌ی تحقیقات، بر بهره‌وری نیروی انسانی و برنامه‌ریزی استراتژیک متمرکز شده‌ایم، یادآور شد: در این راستا با نهادهای مختلفی قرار داد بسته‌ایم و با قوت تمام در این مسیر تلاش می‌کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: