• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-18814-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

نماینده‌ مردم بناب در مجلس شورای اسلامی:

دانشگاه علوم پزشکی باید در مسائل علمی و پژوهشی پیشتاز باشد


نماینده‌ مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه ماموریت اصلی دانشگاه علوم پزشکی پژوهش محور است، انتظار داریم این دانشگاه در مسائل علمی و پژوهشی در کشور پیشتاز شود. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه‌ی آذربایجان‌شرقی ضیاءالله اعزازی در جشنواره‌ی عمران سلامت با بیان اینکه وزارت بهداشت کشور در خصوص مراکز بهداشتی و درمانی اقدامات بزرگی انجام داده است، اظهار کرد: در سال 96 طرح‌هایی که در خصوص مراکز بهداشتی و درمانی اجرا می‌شوند، قابل تقدیر است. 
  
نماینده‌ مردم بناب در مجلس با تاکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی تبریز از لحاظ علمی در سطح کشور جزو دانشگاه‌های کارآمد و برتر محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: علی رغم وجود افراد متخصص در علوم پزشکی تبریز، متاسفانه مراکز علمی استان در شأن این افراد نیست، ضروری است در سطح استان تمامی بخش‌های فوق تخصصی راه‌اندازی شوند تا مردم استان برای پیوند کبد یا مغز استخوان به استان‌های دیگر مراجعه نکنند. 
  
وی ادامه داد: آذربایجان‌شرقی دارای توان زیادی در ارائه‌ی خدمات درمانی به مردم است و استان ما پتانسیل زیادی برای جذب توریسم درمانی در مراکز درمان خود دارد و بر همین اساس باید این ظرفیت در استان تقویت شود. 
  
اعزازی ضمن قدردانی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی همواره برای ارتقاء و ارائه ی خدمات درمانی به مردم تلاش کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: