• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-20888-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

چند خبر ورزشی

دومین دوره تورنمنت بین‌المللی پرورش اندام برگزار شد


دومین دوره تورنمنت بین‌المللی پرورش اندام یادواره سرداران شهید آذربایجان بامعرفی نفرات برتر در تبریز به کار خود پایان داد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، این رقابت‌ها، روز گذشته با حضور مسئولان اجرایی و انتظامی استان و کشور در سالن فتح خیبر تبریز برگزار شد.
 
در دومین دوره تورنمنت بین المللی پرورش اندام، ورزشکاران سراسر کشور در اوزان جوانان منفی 75 و مثبت 75 و در پنج وزن بزرگسالان 65، 75، 85، 95 و مثبت 95 با یکدیگر به رقابت پرداختند.
 
نتایج بدست آمده به شرح ذیل می باشد:
 
*اوزان منفی 75
1_ سید علی وهاب زاده
2_محمد عبداله زاده
3_اشکان پیروی
 
*اوزان 75+
1_حامد نادر علی
2_پیام باویلی
3_حسین حسنعلی زاده
 
*وزن 65 کیلوگرم
1_رضا علایی
2_میلاد احدی
3_مسلم گیل برایی
 
*وزن 75 کیلوگرم
1_کمال زرافشان
2_سعید تقی پور
3_بهزاد عدالت
 
*وزن 85 کیلوگرم
1_رسول زعی علیا
2_امیر پور حسینی
3_عیسی ولی زاده
 
*وزن 95 کیلوگرم
1_ابراهیم بوستانی
2_وحید عهدنو
3_سید امیر مهایی
 
*وزن +95 کیلو گرم
1_مظاهر تابانی
2_مهدی اللهقلی پور
3_ جمال صفر خانی
 
درپایان رقابت‌ها به نفرات برتر هر دسته وزنی حکم قهرمانی ومدال طلا ، نقره و برنز اصل و جوایزی به رسم یادبود اهدا شد و در حاشیه مسابقات نیز، از روسای هیات‌های شهرستان‌ها، پیشکسوتان و قهرمانان آسیایی و جهانی تقدیر به عمل آمد.
 
مظاهر تابانی با کسب عنوان اورالی این دوره از رقابت ها جایزه هزار دلاری را از آن خود کرد.
 
 
تیم شاهین، نماینده آذربایجان‌شرقی، نایب قهرمان کاتای تیمی کاراته جام سیزدهم ارومیه شد.
 
در پایان رقابت‌های کاتای تیمی سیزدهمین دوره جام وحدت و دوستی ارومیه تیم کاتای تیم شاهین نماینده استان نائب قهرمان کاتای تیمی کاراته جام سیزدهم ارومیه شد.
 
تیم کاتای ایران با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، میلاد دلیخون و علی زند موفق شد به مدال طلای این دوره از رقابتها دست یابد.
 
تیم شاهین با ترکیب سهند اسلامی، فراز طایفه نجاران و جواد سیف اله زاده بر سکوی دوم قرار گرفت.
 
تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب امیربهادر تدین، روزبه روشنی و سهیل ساجدی فر سوم شد.
 
 
مسابقات انتخابی خردسالان دختر آذربایجان‌شرقی به پایان رسید.
 
مسابقات انتخابی خردسالان دختر استان آذربایجانشرقی با حضور 43 هوگوپوش از شهرستانهای تبریز، مرند، جلفاف ملکان، آذرشهر روز جمعه در سالن هیات تکواندو استان برگزار شد و نفرات برتر به شرح ذیل انتخاب شدند:
 
وزن اول : فاطمه رمضانی
ورن دوم: مبینا رحیمی
وزن سوم: الیسا فتحی
وزن چهارم: سما دهقان
وزن پنجم: حدیث نصیرپور
وزن ششم: اسرا رنجگر
وزن هفتم: ایسن شعبانی
وزن هشتم: سولماز افشاری
وزن نهم: محدثه ایرملو
وزن دهم: ثنا طوسی
" بهترینها "
بهترین داور : مرادپور ، فیضی
بهتربن بازیکن: سارینا عاقل وند
 
 
سومین مرحله انتخابی تیم تکواندو نوجوانان بانوان آذربایجان‌شرقی روز جمعه (بیستم مردادماه) در سالن هیات تکواندو استان برگزار شد و نفرات نهایی برای حضور در تیم منتخب استان جهت شرکت در مسابقات کشوری اعلام شد.
 
نفرات برتر بشرح ذیل می باشد:
وزن اول: الناز اره جانی
وزن دوم: کیمیا بهروزگنج
وزن سوم: هانیه خیاری
وزن چهارم: راحله زینالی
وزن پنجم: آیدا بهره وران
وزن ششم: زهرا خیالی
وزن هفتم: کیمیا محمدی
وزن هشتم: ساناز صدرالدینی
وزن نهم: ثمین پرتوی
وزن دهم: هدیه اسمعیل پور

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: