• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-3989-5
  • خبرنگار : 1177
  • منبع خبر : ----

سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی:

خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا، افتخار جهاد دانشگاهی هستند

 
سرپرست سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا، افتخار جهاد دانشگاهی هستند.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، دکتر جعفر محسنی درآئین تجلیل از خبرنگاران و عکاسان ایسنا و ایکنا ضمن تبریک هفته خبرنگار، با اشاره به اهمیت انتقال درست و به موقع اخبار به مخاطب، گفت: رسانه‌ای که به طرح و بررسی موضوعات چالشی در جامعه می‌پردازد، باید آماده شنیدن انتقادات و بازخوردها باشد و از طرفی در جهت حفظ موقعیت خود در میان رقبا تلاش کند.
 
وی ادامه داد: عوامل این دو خبرگزاری همواره صادقانه در حال فعالیت هستند و معتقدم که باید نسبت به موقعیت خود حساس باشند و بدون سوگیری و جانب‌داری به بیان و شرح موضوعات روز بپردازند.
 
معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان‌شرقی نیز در این جلسه، گفت: صرف وجود تجهیزات و امکانات، چندان بر عملکرد افراد اثر گذار نیست، بلکه پشتکار و خلاقیت افراد است که باعث افزایش کیفیت فعالیت‌ها می‌شود و این در مجموعه خبرگزاری ایسنا ثابت شده‌است.
 
احد حاجی بلندی با تاکید بر تحول رو به رشد خبرگزاری ایکنا، یاد آورشد: بعد از مشخص شدن برنامه شش ماهه و حل برخی چالش‌ها، امیدواریم در روزهای آتی شاهد پیشرفت این خبرگزاری در منطقه باشیم.
 
سرپرست معاونت پشتیبانی سازمان جهاد دانشگاهی استان نیز در این جلسه، با تاکید بر اهمیت توجه به اخبار علمی و دانشگاهی از سوی خبرگزاری ایسنا، خاطر نشان کرد: بررسی نتایج پایان‌نامه‌ها، رساله‌های دکتری، همایش‌ها و کنفرانس‌ها از جمله موضوعاتی هستند که نیاز به توجه ویژه دارند.
 
خسرو کنعانی تاکید کرد: خبرگزاری ایکنا با فعالیت تخصصی خود باید بتواند به برندی خاص در حوزه خود تبدیل شود و حرفه‌ای عمل کند.
 
سر دبیر خبرگزاری ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی نیز در این جلسه ضمن قدردانی از حمایت‌های جهاد دانشگاهی استان، بیان کرد: با همکاری و تعامل مستمر خبرنگاران و عکاسان، می‌توانیم جایگاه فعلی خود را ارتقاء داده و فعالیت‌های خود را در عرصه‌های گوناگون گسترش دهیم.
 
رباب تیموری تاکید کرد: خبرنگاران مجموعه ما علی رغم کمبود امکانات، جزو بهترین‌ها هستند و با همراهی هم امیدواریم به اهداف تعیین شده برسیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: