• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 965-1790-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی باید در جامعه نهادینه شود


فرمانده انتظامی شهرستان اهر خواستار فرهنگ‌سازی برای استفاده از کلاه ایمنی در بین راکبان موتوری شد و افزود: فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی باید در جامعه نهادینه شود. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، سرهنگ یونس منفرد در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: استفاده از کلاه ایمنی و بستن کمربند ایمنی از عوامل مهم ایمنی در خودروها و موتورسیلکت‌هاست و باید در فرهنگ استفاده از وسایل ایمنی وسایل نقلیه توسط مردم اقدامات اساسی انجام گیرد. 

وی افزود: امروزه در بیشتر حوادث رانندگی منجر به فوت عدم بسته بودن کمربند و استفاده نکردن از کلاه ایمنی نقش اول را ایفاء می کنند و لازم است استفاده از کلاه و کمرند ایمنی در وسایل نقلیه بیشتر مورد توجه قرار گیرد. 

منفرد گفت: متأسفانه شهرستان اهر یکی از شهرهای استان است که پایین ترین درصد بستن کمربند ایمنی و استفاده از کلاه ایمنی را در بین رانندگان به خود اختصاص داده که باید در استفاده از این وسایل ایمنی فرهنگسازی بیشتری انجام دهیم. 

فرمانده انتظامی شهرستان اهر همچنین در ادامه وجود شهرک آزمایش در این شهرستان را بسیار مهم برشمرد و افزود: امیدواریم با همکاری و پیگیری‌های و صدور مجوز لازم زمینه کلنگ زنی شهرک آزمایش امسال در هفته دولت عملی شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: