• جمعه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-18014-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

نماینده‌ی مردم مرند در مجلس شورای اسلامی:

ساخت بیمارستان 304 تختخوابی مرند به رویایی دست نیافتنی تبدیل شده است


نماینده‌ی مردم مرند در مجلس شورای اسلامی گفت: ساخت بیمارستان 304 تختخوابی مرند به رویایی دست نیافتنی تبدیل شده است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، محمد حسن‌نژاد، با تاکید بر ضرورت تسریع در ساخت بیمارستان 304 تخت خوابی مرند، اظهار کرد: ساخت این پروژه و تحقق آن به رویایی باورنکردنی و دور از دسترس برای مردم مرند تبدیل شده و امید است ساخت این بیمارستان و تاسیس مرکز ام آر آی و سی تی اسکن مرند مورد توجه مسئولان ذی‌ربط قرار گیرد. 
  
محمد حسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در پاسخ به مطالبه‌ی حسن نژاد، گفت: در حال حاضر هیچ مشکل اعتباری برای تاسیس این بیمارستان وجود ندارد؛ بلکه مشکل اصلی طرح و نقشه‌ی اولیه است که باید به درستی و با صرف زمان مناسب طراحی شود. 
  
وی افزود: پنج میلیارد تومان اعتبار نیز برای تاسیس مرکز ام آر آی مرند در نظر گرفته شده بود که نیمی از آن اختصاص داده شد و تجهیزات آن در حال ساخت هستند و پس از آماده شدن در اسرع وقت نصب خواهند شد. 
  
علی صدرالسادات، معاون توسعه و مدیریت منابع وزیر بهداشت نیز در این خصوص اظهار کرد: برای تاسیس بیمارستان 304 تختخوابی مرند مجوز ماده ی 23 باید گرفته شود و رایزنی‌ها نیز در حال انجام است. 
  
وی افزود: تجهیزات ام آر آی در حال ساخت است و احداث مرکز سی تی اسکن نیز امر غیر ممکن نبوده و پس از طی مراحل قانونی به نرخ دولتی در مرند افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: