• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-16114-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

آزادی هفت زندانی در تبریز و مراغه


مدیر نمایندگی ستاد دیه‌ی آذربایجان‌شرقی از آزادی هفت زندانی جرایم غیرعمد از زندان‌های تبریز و مراغه خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، رسول تقی‌پور در این خصوص اظهار کرد: پنج نفر از این افراد از زندان تبریز و دو نفر نیز از زندان مراغه به آغوش گرم خانواده بازگشتند.
 
وی گفت: مبلغ بدهی این زندانیان در مجموع ۴۰۰ میلیون تومان بود که بخشی از مبلغ از طریق گذشت شاکیان و بخشی نیز از طریق لحاظ درخواست نداشتن تمکن مالی و همچنین آورده خانواده‌ها تامین شده است.

تقی‌پور اضافه کرد: ۱۸ میلیون تومان نیز تسهیلات با بهره ۴ درصد و ۸۸ میلیون تومان کمک ویژه ستاد استان برای آزادی این زندانیان تامین شده است.
 
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان با اشاره به اینکه از ابتدای سالجاری ۱۴۲ نفر از زندانی‌های استان آزاد شدند، افزود: از این تعداد شش نفر زن و ۱۳۶ نفر مرد بودند که جمع مبلغ بدهی آن‌ها هفت میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بود.
 
وی خاطرنشان کرد: بخشی از بدهی این افراد از طریق لحاظ تقاضای نداشتن تمکن مالی، بخشی از طریق گذشت شاکیان و قسمتی هم آورده خانواده‌ها بوده و همچنین مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نیز از طریق پرداخت تسهیلات با بهره چهار درصد و مبلغ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان نیز از طریق کمک‌های ویژه ستاد دیه استان تامین شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: