• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-4384-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

آغاز به کار رسمی مجتمع تجاری تفریحی اطلس تبریز


مجتمع تجاری و تفریحی اطلس با حضور استاندار آذربایجان شرقی، نمایندگان  مردم مجلس در شورای اسلامی، اعضای شورای شهر پنجم تبریز و همچنین چندین نفر از مسئولان استانی رسما کار خود را آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، عملیات اجرایی مجتمع تجاری اطلس در منطقه ولیعصر تبریز، فروردین ماه سال 1391 آغاز شده و در  شهریور ماه سال 1395 مطابق برنامه زمانبندی اجرایی 54 ماهه به پایان رسید. از مهرماه سال 1395 این پروژه راه‌اندازی آزمایشی شده و به بهره‌برداری رسید. 

 مرکز خرید اطلس در زمینی به مساحت 12 هزار و 381 مترمربع ایجاد شده که از آن 3600 مترمربع با کاربری تجاری  به علاوه 8781 متر مربع فضای سبز و پارک محله‌ای با امکانات تفریحی می‌باشد.

مجتمع اطلس دارای  18 طبقه سازه‌ای بوده  و زیر بنای کل  آن 80 هزار و 44 مترمربع است، این مجتمع دارای چهار طبقه پارکینگ شامل 460 باب پارکینگ می‌باشد. همچنین این مجتمع دارای شش طبقه تجاری شامل 105 باب مغازه با صنوف تعریف شده و برندهای معتبر به مساحت‌های 30 الی 1600 مترمربع و یک باب هایپرمارکت است. 

لازم به ذکر است، این مجتمع روزانه برای ۱۱۰۰ زمینه اشتغال را فراهم کرده است.


 
رئیس هیئت مدیره شركت پرديس اطلس پارس در این مراسم گفت: مرکز تفریحی و تجاری اطلس تاثیر بسزایی در اقتصاد کشور دارد و هم چنین سبب افزایش اشتغال می شود.


سیروس فتحعلی زاده  اظهار کرد: این پروژه طی چهارسال باهمت مسئولین استانی و سرمایه گذاران ایجاد شده و امروز شاهد افتتاح رسمی این مرکز خرید هستیم؛ امیدواریم با افتتاح رسمی مرکز خرید اطلس بتوانیم در شان تبریز ۲۰۱۸ ظاهر شویم.

وی با اشاره به پتانسیل های پروژه اطلس تبریز ادامه داد: این پروژه می تواند نقش موثری را در ارتقای فرهنگ گردشگری به ویژه توریسم و شناختن اصلیت ایرانی ایفا کند.

فتحعلی زاده با بیان اینکه مردم برای خرید دیگر به معازه های افقی تمایل ندارند، ادامه داد: تنها مغازه های افقی نیاز مردم را برطرف نمی کند مردم به دنبال تفریح و تسهیل و تسریع در خرید است، خوشبختانه این پروژه از این پتانسل ویژه برخوردار است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: