• چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-8887-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

فرماندار اهر:

خبرنگاران پل ارتباطی مردم با مسئولان هستند


فرماندار اهر خبرنگاران را پل ارتباطی بین مردم با مسئولان و دولت عنوان کرد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، سید محمد عابدی در جمع اصحاب رسانه شهرستان اهر، خبرنگاران را انعکاس دهندگان مشکلات و مسائل اجتماعی جامعه برشمرد و افزود: وظیفه‌ی اصلی یک خبرنگار ایجاد ارتباط بین مردم با مسئولین و بالعکس بوده و باید در این زمینه هم به تلاش بیشتر شود. 

وی همچنین به صفات و خصوصیات یک خبرنگار نیز اشاره کرد و افزود: خبرنگار باید جسور، نترس و آگاه به مسائل و مشکلات محیط پیرامون خود باشد و در انعکاس اخبار آن از کذب، دروغ و وابستگی شخصی و گروهی دوری کرده و به مشکلات و کاستی‌های شهر و منطقه اشراف کلی داشته باشد. 

فرماندار اهر انتشار اخبار و رویدادهای درست و واقعی از سوی خبرنگاران را عاملی در آسایش و امنیت در جامعه عنوان کرد و افزود: خبرنگار مسئول ایجاد آرامش و امنیت در بین مردم و مسئولین می باشد. 

وی در ادامه منطقه ارسباران و بخصوص شهرستان اهر را غنی از پتانسیل‌های گردشگری و توریستی عنوان کرد و افزود: باید در انتشار و معرفی پتانسیل‌های منطقه ارسباران و شهرستان اهر از دیگر شهرها و استان‌های همجوار سبقت بگیریم و با انتشار اخبار و رویدادهای مهم گردشگری و پتانسیل های منطقه باعث رشد و شکوفایی و همچنین تولید اقتصاد و اشتغال در منطقه شویم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: