• پنجشنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-8787-5
  • خبرنگار : 1177
  • منبع خبر : ----

امضای تفاهم نامه‌ میان اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان‌شرقی، فرمانداری و شهرداری مرند


تفاهم نامه‌ای سه جانبه میان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  آذربایجان‌شرقی، فرمانداری و شهرداری شهرستان مرند به منظور بهره مندی از ظرفیت شهرستان مرند در رویداد تبریز 2018 امضا شد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، این تفاهم نامه در محل خانه تاریخی حیدرزاده با حضور مدیر کل میراث فرهنگی استان، فرماندار شهرستان ویژه مرند و  شهردار مرند امضا شد. 
  
مدیر کل میراث فرهنگی استان در این جلسه بر حداکثر بهره مندی شهرستان‌ها از فرصت‌ها و ظرفیت‌های تبریز 2018 در جهت معرفی و توانمندی‌های موجود در هر شهرستان تاکید کرد و خاطر نشان کرد: باید هر شهرستان با انجام برنامه ریزی صحیح و با برگزاری رویدادهای محلی و منطقه ای در سال 2018 توانمندی های خود را به نمایش بگذارد. 
  
مرتضی آبدار عنوان کرد: رویداد فراملی تبریز 2018، فرصت مهمی است که باید هم استان و کشور از آن بهره‌مند شود و الگویی مناسب برای دیگر استان‌های کشور در زمینه توسعه گردشگری پایدار باشد. 
  
وی بیان کرد: بر اساس این تفاهم نامه قرار شد در راستای همفکری، استقبال و ارتقای میزان بهرمندی از ظرفیت و فرصت تبریز 2018، دبیرخانه ستاد تبریز 2018 در محل شهرداری مرند تشکیل می‌شود و نمایندگان هر یک از ارگان‌ها با استقرار در دبیرخانه تبریز 2018 بر انجام فعالیت‌های و برنامه‌های مشترک نظارت می‌کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: