• جمعه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-13288-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

کامیابی‌نیا: افراد حاضر در فرودگاه هواداران واقعی تراکتورسازی نبودند

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است بازگشتش به میادین و بازی کردن از هفته اول به دلیل زحمات پزشکان تیم ملی است.

به گزارش ایسنا، کمال کامیابی‌نیا زننده گل دوم پرسپولیس به تراکتورسازی درباره گلش به تراکتورسازی اظهار کرد: فکر می‌کنم ۳۰ ثانیه یا یک دقیقه بعد از ورودم به زمین توانستم دروازه تراکتورسازی را باز کنم و بابت این مساله خدا را شکر می‌کنم.

هافبک تیم پرسپولیس درباره مصدومیتش گفت:‌ در دوران مصدومیت خیلی سختی کشیدم و می‌خواهم از کادر پزشکی تیم ملی تشکر کنم. آنها خیلی خوب با من کار کردند و روزی دو ساعت به صورت خصوصی با من کار می‌کردند. این گل مزد زحماتی بود که در طول این مدت کشیده‌ام و بابت آن خدا را شکر می‌کنم.

او ادامه داد: جراحی که من را عمل کرده بود به من گفت که تا هفته پنجم نباید بازی کنی و تلاش‌های من و پزشکان این نتیجه را داد که من بتوانم از هفته اول بازی کنم و استفاده از من به عنوان بازیکن جانشین تدبیر برانکو بود زیرا هنوز آمادگی بازی کامل را ندارم.

کامیابی‌نیا درباره اتفاقات و شعارهای هواداران تراکتورسازی در فرودگاه، تصریح کرد: من برای آنها از ته دل متاسفم. فکر می‌کنم آنها تراکتوری واقعی نبودند. امروز دیدیم که تماشاگران واقعی تراکتورسازی تنها تیم خود را تشویق کردند و به نظرم عده‌ای که دیروز به فرودگاه آمده بودند از بعضی افراد خط گرفته بودند تا به هادی نوروزی و محمود خوردبین که بزرگ ماست، توهین کنند و این جای تاسف دارد. در فرودگاه زن و بچه‌های مردم نیز حاضر بودند و این بسیار زشت است که چنین الفاظ رکیکی در فرودگاه استفاده می‌شود و باید برای نیروی انتظامی فرودگاه تاسف خورد که هیچ اقدامی در این خصوص نکرد. حداقل کاری که آنها می‌توانستند انجام دهند این بود که این افراد را از فرودگاه بیرون بیندازند که متاسفانه این کار را انجام ندادند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: