• پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-1785-5
  • خبرنگار : 1171
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار:

مردم در بروکراسی‌های پیچیده اداری ناامید می‌شوند


معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: مردم انتظار دارند که در کمترین زمان ممکن، مشکلات آنان رفع شود و در برورکراسی‌های پیچیده اداری نسبت به دولت و نظام ناامید می‌شوند که باید از ایجاد نارضایتی در مردم پرهیز کرد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجا‌ن‌شرقی، سعید شبستری خیابانی در اولین جلسه شورای هماهنگی درمان استان با تاکید بر لزوم تلاش برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، گفت: باید تمامی مسئولان دخیل در امر خدمت‌رسانی به بیماران نهایت تلاش خود را برای رفع مشکلات این قشر به کار گیرند. 
  
 وی عنوان کرد: مردم انتظار دارند که در کمترین زمان ممکن، مشکلات آنان رفع شود و در برورکراسی‌های پیچیده اداری نسبت به دولت و نظام ناامید می‌شوند که باید از ایجاد نارضایتی در مردم پرهیز کرد. 
  
وی تصریح کرد: چه بیمه تامین اجتماعی و چه  بیمه سلامت و چه نیروهای مسلح؛ همه علی‌رغم داشتن وظایف متعدد، فرزندان یک خانواده هستیم و باید با تمام توان برای خدمت‌رسانی به مردم تلاش کنیم. اختلاف نظر و اختلاف سلیقه، امری طبیعی است ولی باید با پرهیز از بخشی نگری و با اتخاذ تدابیر مناسب و معقول، مشکلات را رفع کنیم. 
  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی در بخشی از سخنان خود عنوان کرد: کنترل مصرف دارو هم  توسط پزشکانی که تجویز می‌کنند و هم مردمی که مصرف می‌نمایند باید توسط مراجع ذیربط مدیریت شود. 
  
 شبستری با اشاره به کاهش کیفیت درمان بیماران در زمان فعالیت دولت‌های نهم و دهم اظهار کرد: خوشبختانه بعد از استقرار دولت تدبیر و امید؛ اقدامات بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان با اجرای طرح تحول نظام سلامت و سایر تصمیمات ارزنده انجام شده است. 
  
به گفته وی، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های دولت در سطح کلان و همچنین تصمیم مدیریت ارشد استان برای سوق دادن بخشی از فرآیند درمان به سمت استفاده از توان بخش خصوصی است که باید در این زمینه به خرید خدمت از بخش خصوصی با نرخ عادلانه بیش از پیش توجه کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید:

نظرات ارسال شده
رسول
1396/5/13  13:41:38
درحالیکه بسیاری از اصناف تبریزبه زحمت حق عضویت خودرابه اتحادیه ها می دهند اتاق اصناف تبریزازمحل همین حق عضویتها برای روسای اتحادیه ها مهمانی های مفصل وتوررایگان هوائی کربلا وسرعین برگزار می کند