• سه شنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-1086-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

رئیس آموزش و پرورش شهرستان هشترود:

طرح هجرت در هشترود اجرایی می‌شود


رئیس اداره آموزش و پرورش هشترود گفت: طرح هجرت بسیج دانش آموزی هشترود با 160 نفر دانش آموز در 20 مدرسه شروع به کار خواهد کرد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌‎شرقی، بهمن اقدمی در جلسه تشریحی طرح هجرت که در حسینیه سپاه برگزار شد، خاطر نشان کرد: اجرای طرح هجرت که انواع کارهای فرهنگی، اجتماعی، تفریحی و ورزشی را در خود جای داده است، می‌تواند سود ده باشد زیرا هم دانش آموزان و هم اداره آموزش و پرورش به اهداف خود می‌رسند. 
  
وی افزود: اجرایی کردن طرح هجرت در منطقه هشترود در زمینه‌هایی که ذکر شد بهترین باز دهی را داشته است و هر سال بیشتر از سال‌های قبل از این طرح استقبال می‌شود. 
  
وی اضافه کرد: آموزش و پرورش هشترود دومین اداره در سطح استان است که توانسته همه کارهای خود را به موقع ساماندهی کند و فعالیت‌های خود را در سامانه مربوط به ثبت رساند. 
  
جانشین سپاه ناحیه هشترود یاد آور شد: یکی از مهم‌ترین بخش‌های زندگی هر انسان، اوقات فراغت است که باید به آن سمت و سو داد و از فرصت به دست آمده در جهت آبادانی منطقه و کشور استفاده کرد. 
  
سرهنگ امیر شاه محمدپور اظهار کرد: در طرح هجرت دانش آموزان بسیجی به کمک آموزش و پرورش می‌آیند و در زیبا‌سازی محیط مدارس کمک حال این اداره می‌شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: