• دوشنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 965-1290-5
  • خبرنگار : 1164
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی:

حمایت از سرمایه گذاران راهکاری برای توسعه منطقه است

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی حمایت از سرمایه‌گذاران را راهکاری عملی برای رشد، توسعه و آبادانی منطقه عنوان کرد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، بیت اله عبدالهی در جمع اعضای هیئت رئیسه و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر، راهکار توسعه منطقه را حمایت از سرمایه گذاران برشمرد و تأکید کرد در این باره با هیچ اداره و مسئولی تعارفی نداشته و با هر مسئول و کارمندی که در امر سرمایه گذاری منطقه کارشکنی یا اختلال ایجاد کند به شدت برخورد خواهد شد. 
  
وی همدلی، وحدت و تعامل ما بین ادارات، سازمان‌ها و مردم را در جهت پیشبرد امور عمومی شهرستان و منطقه بسیار مهم برشمرد و افزود: شهرستان اهر با پتانسیل ها و قابلیت های ویژه در حوزه‌های معدن، کشاورزی، گردشگری و غیره یک فرصت مهم برای پیشرفت و توسعه سرمایه گذاری و اشتغال در راستای منویات مقام معظم رهبری می باشد. 
  
عبدالهی ایجاد رشته‌های جدید در حوزه وزارت بهداشت و درمان خصوصاً رشته پزشکی و پیراپزشکی را در واحد اهر ضروری دانست و گفت: بنده پیگیری‌های لازم را در این خصوص انجام می‌دهم.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی همچنین با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه ازاد اسلامی واحد اهر و تجدید میثاق با آنها بر ادامه راه شهدا تأکید کرد و افزود: شهدا با ایثار جان خود عزت اقتدار وامنیت را برای ما به ارمغان آوردند . 
  
وی افزود: حضور شهدای گمنام در این دانشگاه افتخاری برای جامعه دانشگاهی است که موجب عطر آگین شدن فضای علمی - فرهنگی با مسائل معنوی آن شده و  این امر را باید غنیمتی برای این دانشگاه دانست و با ایجاد برنامه‌های متنوع فرهنگی - معنوی یاد و نام شهدا را بین جوانان و خصوصاًً قشر فرهیخته و دانشگاهی برای همیشه ماندگار کنیم. 
  

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: