• شنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-1085-5
  • خبرنگار : 1171
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی عنوان کرد:

اهمیت نقش ارشادی و پیشگیری حراست‌ها در مسیر خدمت‌رسانی بهتر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: نقش ارشادی و پیشگیری عوامل حراست در مسیر خدمت‌رسانی بهتر و رضایتمندی عمومی، مهم‌ترین اولویت کاری ماست. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، سعید شبستری خیابانی در دیدار با کارکنان حراست استانداری با تاکید بر لزوم صیانت از قداست کار حراست گفت:  دیدگاه صیانتی حراست به سالم سازی محیط، کمک می‌کند و ایجاد فضای سالم و امن باعث رشد انگیزه‌های کاری می‌شود. 
  
وی با بیان اینکه حضور مستمر در کنار همکاران، برای بالندگی سیستم، وظیفه ذاتی حراست است، خاطرنشان کرد: پیشگیری از تخلفات و صیانت از حیثیت و جایگاه سازمان، از وظایف و ماموریت های اصلی حراست در مجموعه‌های کاری است. 

وی با اشاره به اینکه حراست، محرم اسرار سیستم‌های اداری است، افزود: نقش ارشادی و پیشگیری عوامل حراست در مسیر خدمت رسانی بهتر و روان تر و رضایتمندی عمومی، مهم ترین اولویت های کاری در واحدهای اداری است. 
  
 معاون سیاسی و امنیتی استاندار با بیان نقش خطیر عوامل حراست در مراقبت و حراست از دستاوردهای نظام، اظهار کرد: کشور ما به افراد کاردان و تلاشگر نیاز دارد و همه باید برای حفظ کرامت و شخصیت انسان ها، اهتمام نماییم. 
  
اولویت اصلی حراست، پرونده پاکی است نه پرونده سازی 
  
رحیم علیزاده، مدیرکل حراست استانداری نیز در این نشست با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت های این اداره کل با بیان اینکه این اداره کل، در هشت ماه گذشته به عنوان حراست نمونه در بین استانداری ها انتخاب شده است عنوان کرد: در حال حاضر، بستر و فضای کار و فعالیت در مجموعه حراست استانداری، مناسب است و با یک آرامش خاص، روند روبه رشدی در پیشبرد اهداف و وظایف خود داریم. 
  
وی با بیان اینکه اولویت اصلی ما، پرونده پاکی است نه پرونده سازی گفت: متعهد هستیم که همواره با همکاران، با عطوفت و مهربانی رفتار کرده و با تذکر و یادآوری، مشکلات را در داخل مجموعه حل کنیم. 
  
گفتنی است در پایان این نشست، معاون سیاسی و امنیتی استانداری با اهدای لوح سپاس،از خدمات کارکنان اداره کل حراست استانداری قدردانی کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: