• پنجشنبه ۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-785-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

میرسلیم:

انگار عقل و درایت بر تصمیم‌گیری‌های اخیر آمریکا حاکم نیست


عضو حزب موتلفه معتقد است انگار عقل و درایت بر تصمیم‌گیری‌های اخیر آمریکا حاکم نیست. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، سید مصطفی میرسلیم در گفت‌وگو با خبرنگاران در تبریز، گفت: تحریم‌های جدید برای آمریکا مشکل‌ساز می‌شود، گفت: دولت و مجلس آمریکا با وضع تحریم‌های جدید، اشتباه بزرگی مرتکب شدند، البته تحریم‌های آمریکا برای ما هم مشکل ایجاد می‌کند؛ چرا که علاقه‌مندیم با صلح و صمیمیت در دنیا زندگی کنیم. 
  
وی ادامه داد: آمریکا می‌خواهد با تشدید فشارها ایران را به زانو در بیاورد، دریغ از اینکه ما مصیبت‌های بدتر از این را در دوران جنگ‌تحمیلی و تحریم‌های قبلی تحمل کرده و با افتخار سربلند بیرون آمده‌ایم، اینبار هم شکست خواهند خورد، باید این مسئله‌ها را حل و فصل کنیم. 
  
این فعال سیاسی با بیان اینکه فقط عنوان برخی از کشورها «کشور» است، تصریح کرد: ما نمی‌توانیم اسرائیلی که این همه ظلم کرده است را کشور تلقی کنیم. 
    
میرسلیم با اشاره به رویداد «تبریز 2018» عنوان کرد: این رویداد یک فرصت مغتنمی است که باید مسئولان آذربایجان‌شرقی نهایت استفاده را از این موضوع بکنند؛ چرا که توسعه گردشگری می‌تواند بر رفع رکود حاکم بر جامعه و حل مشکلات صنایع کمک کند.    
  
وی خاطرنشان کرد: همچنین باید با استفاده از ظرفیت‌های تبریز، فرهنگ اصیل ایرانی را به جهانیان نشان دهیم. 
  
میرسلیم با بیان اینکه تبریز 2018 بهانه‌ای است تا مسئولان و مردم با همدلی، مشکلات اجتماعی حاکم بر تبریز همچون آلودگی هوا را رفع کنند، تصریح کرد: در مجموع می‌توان گفت که تبریز 2018 یک فرصتی است که تبعات اقتصادی مثبتی دارد و همچنین از نظر فرهنگی و اجتماعی هم تأثیرگذار است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: