• پنجشنبه ۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-585-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامي آذربايجان‌شرقی:

بهترین وضعیت امنیتی بر آذربایجان‌شرقی حاکم است

فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی  با بیان اینکه بهترین وضعیت امنیتی بر آذربایجان‌شرقی حاکم است، گفت: اگر دشمنان نگاه چپی به نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشند، مردم و نظامیان ما چشم دشمنان را  در می‌آورند. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی ، محمد حسن خانی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی استان با اشاره به پنجم مرداد که مصادف با سالگرد عملیات مرصاد است، اظهار کرد: منافقین کور دل از خلاهای جنگ استفاده کرده بودند ولی در عملیات مرصاد زمین گیر شدند و تمامی تجهیزاتشان از بین رفت. 

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه آذربایجان‌شرقی در سایه‌ی تدابیر و فرمایشات رهبری، یکی از استان‌های امن کشور است، اعلام کرد: آذربایجان شرقی در آیتم های مختلف امنیتی وضعیت خوبی داشته و امنیت کامل در این خطه برقرار است. 

وی با اشاره به همکاری و تلاش و مجاهدت نیروهای امنیتی و انتظامی در جریان انتخابات در استان یادآور شد: با تعامل، همکاری و همدلی، تمامی ماموریت‌ها با موفقیت به انجام رسید. 

سردار حسن‌خانی افزود: اگر کار جهادی نداشته باشیم نمی‌توان امنیت استان را تامین کرد. نیروهای امنیتی با کمترین تجهیزات این آرامش را برای استان فراهم می‌کنند. نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف تمامی این سختی‌ها را به دوش می کشد. 

وی تاکید کرد : نیروی انتظامی هیچ گاه شعار نمی دهد، بلکه همواره عمل می کند و این را مردم نیز به خوبی درک کرده‌اند. تمامی مسئولان مانند یک سرباز پایه کار هستند و همین پایه کار بودن موجب موفقیت استان در عرصه‌ی امنیت شده است. طبق ارزیابی‌های دقیق بهترین وضعیت امنیتی بر استان ما حاکم است، طی سال‌های گذشته در مرز 271 کیلومتری استان کوچکترین ناامنی وجود نداشته است. 

وی ادامه داد : دشمن همواره به دنبال موقعیت و غافلگیر کردن است این نقشه ها با زحمات شبانه‌روزی نیروهای امنیتی برملاء شده و موجب امن‌شدن مرزهای کشور می‌شود. 

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اقدامات وحشیانه‌ی اخیر داعش اظهار کرد : داعشیان می خواستند در کشور رعب و وحشت ایجاد کنند اما طبق ارزیابی‌ها حضور مردم در روز قدس و مراسم شب‌های قدر پر شکوه‌تر از سال های قبل بود .
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: