• پنجشنبه ۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 965-485-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران:

مرزهای ایران از امنیت بالایی برخوردار است/ جلوگیری از ورود 29 تن مواد مخدر به کشور


فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت : مرزهای جمهوری اسلامی ایران از امنیت بالایی برخوردار است. 
 
 به گزارش ایسنا، منطقه آذربايجان شرقی سردار قاسم رضایی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده مرزبانی آذربايجان شرقی اظهار کرد: عزت و سربلندی کشور را مدیون خون شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مدافعان حرم هستیم و امام خامنه‌ای به عنوان قلب تپنده امت اسلامی سکاندار مبارزه با استکبار جهانی شناخته شده‌اند. 

وی با بیان اینکه ملت آذربایجان ملتی شهید پرور و غیور هستند، گفت: مردم آذربایجان در پاسداری از مرزهای کشور زبان زد هستند.
  
 فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران افزود: در زمان جنگ دفاع مقدس طبق آمار استان اذربایجان‌شرقی دو میلیون جمعیت داشت ولی 10 هزار و 500 نفر در راه دفاع از وطن شهید فدا کرده است و شهیدان این دیارر سرمایه های کشور هستند. 
  
وی با تاکید بر اینکه ارتقای امنیت کشور با کمک مردم عملیاتی می شود، گفت: مردمی کردن وظایف بالاترین تجربه است یعنی مردم به صورت داوطلبانه احساس تکلیف کنند.         

سردار رضایی اعلام کرد: ایران از امنیت بالایی در منطقه برخوردار است و تولید قدرت با انرژي هسته‌ای حاصل نمی‌شو،د بلکه قدرت با تکیه بر اعتقادات قلبی قوی حاصل می‌شود که شکست ناپذیر است. 

وی افزود: به واسطه آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر قدرت‌های جهانی در مقابل ایران شکست پذیر شده‌اند  و معادلات سیاسی و توطئه های آن‌ها برملا و خنثی شده است؛ چرا که آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی برای مبارزه با استکبار برگرفته از آیات الهی است و تمامی تهدیدات دشمن در سایه یاری خداوند خنثی می شود. 

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران گفت: امسال حضور مردم آذربایجان در مراسم روز قدس و شب‌های قدر بسیار پرشور تر از سال‌های قبل بوده است. 
  
وی اظهار کرد: 8 هزار و 755 کیلومتر مرزهای جغرافیایی سیاسی ایران است علی رغم اینکه برخی از کشورهای منطقه در وضعیت بحران قرار گرفته‌اند و استکبار جهانی فتنه و توطئه‌هایی بر آنها تحمیل کرده مرزهای ایران از امنیت بالایی برخوردار است. 

وی بیان کرد: بخش‌هایی از مرزهای ایران در مقابل تهدیداتی چون قاچاق کالا انسان مواد مخدر و سلاح  و مهمات قرار گرفته است با این حال بسیاری از این تهدیدات در سایه نیروهای امنیتی کشور خنثی می شود. 

سردار رضایی با بیان اینکه در چهار ماهه اول سال جاری از ورود 29 تن مواد مخدر به کشور از طریق مرزها جلوگیری کردیم، اظهار کرد : معتقدیم که می توان با روحیه انقلابی مرزهای کشور را از هر نوع تهدید پاسداری کرد. 

وی  گفت: تمامی اقدامات مرزبانی با روحیه انقلابی اجرایی می شود. 
  
فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: یکی از دغدغه‌های مهم ما مبارزه با قاچاق است باید در راستای اجرایی سیاست های اقتصاد مقاومتی از ورود کالاهای قاچاق به کشور جلوگیری شود. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: