• چهارشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-686-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

آغاز ثبت‌نام دوره‌های "کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای" دانشگاه جامع علمی-کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی آذربایجان‌شرقی گفت: ثبت‌نام پذیرش کد رشته محل‌های دوره‌های "کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای" نظام آموزش عالی مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی آذربایجان‌شرقی در نیمسال اول سال تحصیلی 97 – 96، از روز دوشنبه دوم مرداد ماه آغاز و در روز دوشنبه 9 مرداد ماه سال‌جاری پایان می‌پذیرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، فرزان قالیچی با اعلام این خبر اظهار کرد: دانشگاه جامع علمی-کاربردی به عنوان دانشگاه شغل محور، وظیفه‌ی تربیت دانشجویان مهارتی و به‌روزرسانی سطح مهارتی شاغلان ادارات، سازمان‌ها و کارخانجات و همچنین فارغ التحصیلان سایر دانشگاه‌ها که دوره های مهارتی را طی نکرده‌اند، برعهده داشته و از تمامی علاقه‌مندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی این دانشگاه ثبت‌نام به عمل می‌آورد.

وی اضافه کرد: علاقمندان برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی متناسب با مدرک تحصیلی خود و با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای پذیرش "کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای" نظام آموزش مهارتی دانشگاه، که بر روی سایت سازمان آموزش کشور به آدرس اینترنتی www.sanjesh.org قرار گرفته، مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

قالیچی خاطرنشان کرد: به‌منظور پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای، تمامی متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ماه سال‌جاری، مدرک نظام جدید (فنی و حرفه‌ای، کار و دانش و نظری) یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (دوره چهار ساله یا شش ساله نظری فنی و حرفه‌ای) را اخذ کرده و کلیه متقاضیان "مرد" برای دوره‌های فوق باید در زمان ثبت‌نام و پذیرش دانشجو از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

به گفته رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان، هزینه ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی-کاربردی، مبلغ 20 هزار تومان است که متقاضیان باید از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی سایت سازمان سنجش نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

شایان ذکر است، دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان، دارای37 مرکز آموزشی علمی-کاربردی فعال و 13 هزار نفر دانشجو در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده و در مهر ماه سال‌جاری، در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای در 184 رشته کد محل نسبت به جذب و پذیرش دانشجوی مهارتی و کارآفرین اقدام کرده است.

گفتنی است، زمان ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی نیز متعاقبا اعلام می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: