• چهارشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-1687-5
  • خبرنگار : 1177
  • منبع خبر : ----

در جلسه تبریز 2018 مطرح شد؛

لزوم مشارکت گسترده مردم در برگزاری رویداد «تبریز 2018»

در جلسه مشترک کمیته بازاریابی و امور بین الملل و کمیته فرهنگی، اجتماعی و انتظامی تبریز 2018 بر اهمیت مشارکت گسترده مردم در برگزاری رویداد تبریز 2018 تاکید شد.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، رئیس کمیته بازاریابی و امور بین الملل تبریز 2018 در این جلسه با بیان اینکه کمیته امور تبلیغات و بین الملل در فعالیت‌های خود تبریز را در کانون توجه فعالیت‌های خود قرار داده است، گفت: این کمیته در چهار کارگروه امور بین الملل، تبلیغات، رسانه و تبلیغات ورزشی فعالیت دارد و برنامه‌ها با مشورت تمامی کارگروه‌ها گرفته می‌شود. 
  
حجت السلام احمد حمیدی تاکید کرد: برای عملکرد بهتر کارگروه ها، جلسات متعددی برگزار می شود و در نهایت نمایندگان هر کار گروه به جمع‌بندی کارها و اقدامات می پردازند و زمانبندی می‌شوند. 
  
رئیس دبیرخانه تبریز 2018 شهرداری تبریز نیز در این جلسه انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018 را شروعی بی‌نظیر برای شکل‌گیری گردشگری به عنوان صنعتی پرسود در کشور و منطقه دانست که نیاز به تبلیغات در سطح گسترده در فرودگاه‌ها و مبادی ورودی شهر است. 
  
جواد شریف نژاد با اشاره به اینکه می‌توان از حضور مردم در بالابردن سطح برگزاری این رویداد استفاده کرد، گفت: با توجه به اینکه این رویداد دوره زمانی یکساله را دارد، باید در برنامه‌ریزی‌ها به این دوره زمانی توجه شود و هم‌چنین بسیج دانش‌آموزی و جمعیت هلال احمر نیز می‌توانند در طرح " نهضت داوطلبی تبریز 2018" شرکت داشته باشند. 
  
گفتنی است، در این جلسه برنامه‌های کمیته فرهنگی، اجتماعی و انتظامی تبریز 2018 و برنامه‌های  کمیته بازاریابی و امور بین الملل تبریز 2018  و نیز طرح " نهضت داوطلبی تبریز 2018" مورد بررسی قرار گرفت. 
  
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: