• سه شنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-586-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

به همت بانک خون بند ناف رویان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی؛

سمینار سلول‌های بنیادی در تبریز برگزار می‌شود


سرپرست سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، گفت: به همت دفتر نمایندگی بانک خون بند ناف رویان جهاددانشگاهی استان، سمینار سلول‌های بنیادی، کاربردها، پتانسیل‌ها و چشم‌انداز 12 مردادماه جاری در تبریز برگزار می‌شود . 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، دکتر جعفر محسنی در این خصوص اظهار کرد: این سمینار با همكاری دانشگاه علوم پزشكی تبریز با حضور سخنرانان و اساتید برجسته پژوهشگاه رویان، جهت آشنایی بیشتر جامعه پزشكان متخصص و عمومی و به‌ویژه زنان و زایمان و مامایی برگزار می‌شود. 
  
وی با بیان اینکه این سمینار دارای امتیاز بازآموزی است، تاکید کرد: در این همایش تازه‌های درمان با سلول‌های بنیادی و مزایای استفاده با این سلول‌ها و همچنین استفاده از جفت و مشتقات و پردازش سلول‌ها و استفاده از سلول‌های بنیادی در ارتوپدی و پیوندو HLA و ژنتیك پزشكی و درمان بیماری‌های زنان و زایمان و اخلاق استفاده از سلول‌های بنیادی ارائه خواهد شد . 
  
محسنی با اشاره به اینکه گروه‌های هدف این سمینار، متخصصان زنان و زایمان، ارتوپدی، خون و انکولوژی اطفال، متخصصین پوست و کودکان، متخصصین هماتولوژی و خون شناسی و بانک خون، دکترای مامایی و کارشناسی ارشد مامایی، کارشناسان مامایی، کارشناس پرستاری، متخصصین جراحی ترمیمی پلاستیک و سوختگی، پزشکان عمومی، متخصصین علوم ازمایشگاهی، کارشناسان ارشد ژنتیک و خون شناسی است، گفت: شرکت در این همایش برای دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی نیز آزاد بوده و شرکت کنندگان گواهی حضور در سمینار دریافت خواهند کرد . 
  
سرپرست سازمان جهاددانشگاهی استان خاطرنشان کرد: این سمینار روز پنجشنبه 12 مردادماه از ساعت 8الی 14 در محل تالار شایانمهر دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: