• سه شنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-386-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

آغاز ثبت‌نام برای پذیرش دانشجوی در مقطع کاردانی دانشگاه جامع علمی-کاربردی برای مهر 96


رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تبریز گفت: ثبت‌نام برای پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی مرکز علمی-کاربردی جهاددانشگاهی تبریز از دوم لغایت نهم دی ماه از طریق سایت سنجش و نیز بصورت حضوری در مرکز آموزش علمی- کاربردی جهاددانشگاهی انجام می‌شود. 
  
رباب نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه، رشته‌های موجود در مرکز آموزش علمی-کاربردی جهاددانشگاهی براساس نیاز بازار کار در حوزه‌های فناوری اطلاعات، مدیرت شهری و بخش خدمات اجتماعی انتخاب شده‌اند، اظهار کرد: این مرکز با 19 سال سابقه آموزشی و با بهره‌مندی از امکانات و تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی مناسب و تدریس اساتید مجرب از بالاترین کیفیت و استانداردهای آموزشی برخوردار است . 
  
وی ادامه داد: سازمان جهاددانشگاهی به‌عنوان رکن اصلی و پشتیبان این مرکز و همچنین وجود پژوهشکده توسعه و معاونت‌های پژوهشی و آموزشی و فرهنگی جهاددانشگاهی در کنار آن، پتانسیل بسیار بالایی برای فعالیت ‌ های پژوهشی و فرهنگی دانشجویان ایجاد می‌کند. 
  
وی افزود: دفتر کارآفرینی و اشتغال مرکز علمی-کاربردی جهاددانشگاهی نیز در جهت مساعدت و هدایت دانشجویان و فارغ التحصیلان برای ایجاد کسب و کار و ورود به مشاغل فنی و حرفه‌ای در حال فعالیت بوده و همچنین راه‌اندازی کانون خلاقیت و نوآوری برای جذب و حمایت از ایده‌ها و طرح‌های دانشجویان و فارغ التحصیلان و تجاری سازی فناوری و تولید محصول و بازاریابی برای آن از دیگر برنامه‌های مرکز است. 
  
رئیس مرکز علمی-کاربردی جهاددانشگاهی تبریز خاطرنشان کرد: ارائه‌ی برنامه‌های حمایتی از تشکل‌های دانشجویی و انجمن های علمی، برگزاری کارگاه‌های تخصصی و مهارتی کوتاه‌مدت و پودمان‌های تخصصی شغل محور و همچنین کارگاه‌های تخصصی کارآفرینانه و کسب و کار نیز از دیگر مزیت‌های این مرکز است. 
  
وی اضافه کرد: سیاست تقسیط شهریه و تخفیف به فعالان انجمن علمی و فرهنگی و رتبه‌های برتر هر ورودی و در اولویت قرار دادن فارغ‌التحصیلان برتر مرکز برای جذب در حوزه‌های فناوری و مراکز آموزشی کوتاه مدت و امر تدریس از جمله مزیت‌ها و ویژگی‌های بارز این مرکز است. 
  
وی خاطرنشان کرد: به مناسبت مصادف شدن سی و هفتمین سالروز تاسیس جهاددانشگاهی با زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی-کاربردی، برای ثبت‌نام کنندگان در بازه نیمه اول مرداد، تخفیف ویژه‌ای در ترم اول در نظر گرفته شده است. 
  
نوروزی بیان کرد: رشته‌های موجود در مقطع کاردانی شامل (کاردانی فنی بازسازی رایانه، کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری، کاردانی فنی اینترنت و شبکه‌های گسترده، کاردانی فنی فناوری اطلاعات-رسانه، کاردانی فنی نرم افزار کامپیوتر – برنامه سازی کامپیوتر، کاردانی فنی معماری شهری، کاردانی حرفه ای مترجمی زبان – آثار مکتوب، کاردانی حرفه ای معماری داخلی) است. 
  
وی افزود: رشته‌های موجود در مقطع کارشناسی ناپیوسته  نیز شامل (مهندسی فناوری اطلاعات-امنیت اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات-فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری، کارشناسی حرفه ای معماری-طراحی داخلی، کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی، کارشناسی حرفه‌ای حسابداری مالی) است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: