• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-8887-5
  • خبرنگار : 1177
  • منبع خبر : ----

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

مسائل فرهنگی و قرآنی مظلوم واقع شده‌اند


 عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است مسائل فرهنگی و قرآنی در کشور مظلوم واقع شده‌اند. 
  
به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید صادق طباطبایی‌نژاد در بازدید از دفتر موسسه مهد قرآن و عترت آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه متاسفانه به بخش های فرهنگی توجه کمتری می‌شود، گفت: در بودجه‌بندی سالانه فقط 10 میلیارد تومان به کارهای فرهنگی اختصاص داده می‌شود که این مبلغ در مقابل حجم عظیم کاری، بسیار کم است. 
  
وی با اشاره به اینکه در مباحث فرهنگی نقش مردم بسیار بیشتر از مسئولان است، افزود: مشاهده‌ی گزارش عملکرد خوب و قابل دفاع موسسات قرآنی و فرهنگی باعث می‌شود تا در مجلس ما هم حرفی برای گفتن داشته باشیم و بتوانیم از آنان حمایت کنیم. 
  
علیرضا ابراهیمی عضو دیگر کمیسیون فرهنگی مجلس نیز در این بازدید با اشاره به اینکه فعالیت قرآنی، کار سخت و با مسئولیتی است، گفت: در مباحث فرهنگی باید مردم خود رشته امور را بدست بگیرند؛ چرا که اعتبارات و بودجه دولتی پاسخگوی نیازهای آنان نیست. 
  
وی تاکید کرد: اگر موسسه مهد قرآن آذربایجان‌شرقی پیشنهادی در این حوزه داشته باشد، می‌توانیم آن را بررسی و در مجلس پیگیری کنیم. 
  
محمد اسماعیل سعیدی، از دیگر اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس این موسسه از مراکز فعال فرهنگی خواند و افزود: این موسسه با برگزاری همایش‌های قرآنی 12 هزار نفری مردم را با خود همراه کرده و این سرمایه بزرگی است. 
  
وی تاکید کرد: این موسسه فعالیت خود را با امکانات بسیار اندک شروع کرده است و امروزه در بسیاری از فعالیت‌های قرآنی در استان مشغول است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: