• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-8487-5
  • خبرنگار : 1171
  • منبع خبر : ----

عدم توجه به فرهنگ دفاع مقدس در برنامه‌های «تبریز 2018»


فرمانده سپاه عاشورا با تاکید بر انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018، بیان کرد: در برنامه‌ریزی‌های رویداد تبریز ٢٠١٨ آن چنان كه باید و شاید به فرهنگ دفاع مقدس توجهی نشده است؛ در حالیکه باید از سبك و سیاق شهدا  با افتخار حمایت كنیم. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجانشرقی، سردار غلام عسگر کریمیان در جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس، تاکید کرد: هماهنگی و همراهی دستگاه‌های اجرایی در آذربایجان‌شرقی بی نظیر است كه این امر به مدد حضور آیت الله شبستری و حجت الاسلام آل هاشم تحقق یافته است. 
  
وی با بیان اینکه در اصول همه بر تقویت یكدیگر تلاش دارند، افزود: با این وجود ممكن است اختلاف نظرهایی در این راستا دیده شود. 
  
کریمیان با تاکید بر اینکه نسخه واحدی برای كل استان‌ها نمی‌توان پیچید، افزود:  چهار محور شرق و غرب و شمال و جنوب کشور، هر کدام دارای فرهنگ‌های مختلف است و از طرفی آسیب‌شناسی و تعیین برآورهای دقیق یكی از اصلی‌ترین اولویت‌ها باید باشد. 
  
وی ادامه داد: شهدا قهرمانان جهان اسلام هستند و باید سعی كنیم كه آنان را بیش از پیش به جهانیان معرفی كنیم که در این راستا پنج هزار یادواره شهید در سال گذشته برگزار كرده ایم. 
  
فرمانده سپاه عاشورا هم چنین از تشکیل جبهه فرهنگی در آذربایجان‌شرقی خبر داد و افزود: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می توانند با وضع قوانین دقیق مشكلات را رفع كنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: