• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-8287-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

جعفرپور:

آذربایجان‌شرقی پتانسیل منحصر بفردی در حوزه صنایع دستی و فرش دستباف دارد


رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: آذربایجان‌شرقی پتانسیل منحصر بفردی در حوزه صنایع دستی و فرش دستباف دارد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، جمشید جعفرپور در بازدید از هفتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تبریز اظهار کرد: به واسطه این چنین نمایشگاه‌هایی ظرفیت آذربایجان‌شرقی در حوزه صنایع دستی و فرش دستباف معرفی می‌شود. 
  
وی افزود: صنایع دستی و فرش دستبافت آذربایجان‌شرقی نمایی زیبا از رنگین کمان فرهنگی ایران است و این ظرفیت فرصت مغتنمی برای توسعه استان است. 
  
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تولیدات هنرمندان را روشی برای رونق اقتصاد ملی و پیاده‌سازی سیاست‌های شعار تولید و اشتغال خواند و اظهار کرد: یکی از علل بازدید من و هیئت همراه از این نمایشگاه بررسی مشکلات و موانع موجود در رونق کسب و کار هنرمندان صنایع دستی است. 
  
وی گفت: نتیجه پتانسیل، اشتیاق و تلاش هنرمندان صنایع دستی باید در زندگی آنها نمود یابد و تحقق این امر تلاش دولت و حمایت نمایندگان مردم در مجلس را می طلبد. 
  
وی افزود: برای رفع مشکلات هنرمندان موارد را به مدیران دولت گوشزد خواهیم کرد و اگر چنانچه مشکلات هنرمندان مربوط به قانون گذاری ها بوده باشد به فوریت با لوایح مربوطه در رفع آن موانع تلاش خواهیم کرد. 
  
جعفرپور از مسئولین برگزاری نمایشگاه خواست تا جمع بندی لازم از مشکلات و خواسته های غرفه داران را بعد از اتمام ارائه دهند تا پس از جمع بندی در کمیسیون فرهنگی طرح شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: