• پنجشنبه ۲۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-3985-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان‌شرقی:

هنرمندان می‌توانند سفیران "تبریز ۲۰۱۸" شوند


استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: هنرمندان می‌توانند سفیران "تبریز ۲۰۱۸" شوند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، اسماعیل جبارزاده در ششمین همایش سراسری هنرمندان پیشکسوت کشور در تبریز اظهار کرد: همدلی و وحدت مسئولان مثال زدنی است و صدای خدمت‌گذاری از تمامی تریبون‌های تبریز پخش می‌شود. مسئولان طی جلسات مختلف وحدت و همدلی را با هم تمرین می کنند.

وی افزود: عمران، آبادانی و رضایت مردم حاصل وحدت و همدلی است و همگی با یک هدف به مردم خدمت می‌کنیم و جلب رضایت حق تعالی هدف مشترک تمامی مسئولان است.

وی با اشاره به این که اکثر کلانشهرها گرفتار مشکل تکدی‌گری هستند، گفت: خوشبختانه با همکاری مردم، سازمان‌های مردم نهاد و دستگاه‌های اجرایی مختلف دست تکدی‌گری از تبریز کوتاه شده است.

جبارزاده گفت: در بدو ورود به آذربایجان‌شرقی و طبق نظرسنجی، 84درصد مردم خواستار مبارزه با اعتیاد و جمع آوری معتادان متجاهر بودند و امروزه تبریز شهری بدون معتاد متجاهر به شمار می‌آید و این در حالی است که قبلا حدود 47 هزار معتاد در شهر می‌گشتند!.

وی بیان کرد: چهره‌ی زشت اعتیاد از این استان پاک شده است و آذربایجان‌شرقی سه سال پیاپی به عنوان امن‌ترین استان کشور انتخاب شده است.

وی گفت: معتادان، کودکان کار و تکدی گران این پتانسیل را دارند تا با کمی حمایت به افرادی مومن و موثر تبدیل شده و به آغوش امن خانواده بازگردند.

جبارزاده خاطرنشان کرد: امروزه ذخایر گندم استان 675 روز است و برنانه‌ریزی‌ها در راستای خرید گندم کشاورزان و ذخیره‌ی آن است.

وی با اشاره به طرح تحول سلامت، عنوان کرد: امروزه حدود 100 درصد مردم در استان ما تحت پوشش بیمه‌های مختلف هستند و هیچ فوت شده‌ای در بیمارستان‌ها به گروگان نگه‌داشته نمی‌شود!.

وی با بیان این که تبریز پایتخت فرش دنیا است، گفت: تبریز عنوان جهانی پایتخت فرش کشور را کسب کرده است و همچنین تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 میلادی است و این رویداد فرهنگی هر 57 سال یک بار روی می‌دهد و هنرمندان می‌توانند سفیران تبریز 2018 شوند تا با جذب گردشگران حقایق ایران را به جهانیان نشان دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: