• پنجشنبه ۲۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-3885-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

پزشکیان: تعویض مکرر مدیران چاره کار نیست، هزینه است


نائب رییس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شهر را باید با یک نقشه درست راهنمایی و هدایت کرد و به پیش‌برد، تعویض مکرر مدیران چاره کار نیست، هزینه است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، مسعود پزشکیان در نشست پنجاه و هشتمین اجلاس مجمع مشورتی شورای مراکز استان‌های کشور در تبریز تصریح کرد: گاهاً با جهلی که از عدم احاطه علمی نشأت می گیرد هر ایده علمی را رد می‌کنیم در بسیاری از موارد موضوعی که متخصص حوزه آن را تحقیق کرده و مستند کرده‌اند؛ بنا بر تجربه خود آن را رد می‌کنیم. ما باید قبول کنیم تجربیات ما پایین‌تر از شواهد دنیاست. 
  
پزشکیان افزود: ما یاد نگرفتیم بر اساس شواهد با هم حرف بزنیم. ما یاد نگرفتیم با هم درست و منطقی صحبت کنیم بدون جدل و و تنش مذاکره کنیم. این دلیل اصلی بسیاری از شکست‌ها در اجرای برنامه‌های اداری است. ما باید یاد بگیریم با هم حرف بزنیم و در مقابل حرف درست سر خم کنیم و تنش ایجاد نکنیم. 
  
نائب رییس مجلس با اشاره به عواقب تصمیمات ناصحیح در آینده افزود: ظالم کسی است که با ناآگاهی خود برنامه‌ریزی کرده و در جامعه پیاده می‌کند و نتیجه تلخ این پروژه‌ها نیاز به مدت زمان طولانی ندارد و بعد از مدت کوتاه اثرات خود را نشان می‌دهد و این ظلم در حق شهر و مردمان آن شهر است. 
  
وی توصیه کرد: مسئولین نباید بر دانسته‌های اشتباه خود پافشاری کنند. مسئله در تصمیم گیری صحیح و اجرای درست این تصمیم است که کلید موفقیت و توسعه کشور در آن است. 
  
پزشکیان افزود: ما حق نداریم قانون بنویسیم که بی‌ثباتی را در جامعه ایجاد می‌کند، در حالیکه می‌نویسیم و متوجه نیستیم که چه عواقب جبران ناپذیری دارد. 
  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مشکلات و گرفتاری ما در ادارات کشور در همین‌هاست. نقشه کامل و تخصصی و حساب شده نداریم و ظرف مدت کوتاه مسئول عوض می‌کنیم که شاید درست شود. ما می‌بافیم و رشته می‌کنیم ما می سازیم و خراب می‌کنیم و مکرر راه عوض می‌کنیم. چون مسیر مشخص و تعریف شده نداریم. 
  
وی در پایان با اشاره به استفاده درست از نیروها  و عقاید به جای تنش، از پیگیری مسائل شهری در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: