• چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-5984-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی:

باید شعار «راحت خوردن و خوابیدن» را از ذهن‌ها پاک کنیم


نائب رئیس مجلس شورای اسلامی معتقد است باید شعار «راحت خوردن و خوابیدن» را از ذهن‌ها پاک کنیم تا فرهنگ «کار و خلاقیت» در جامعه حاکم شود. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، مسعود پزشکیان در همایش روز صنعت و معدن در هتل کایای تبریز، با بیان اینکه صنعتگران پایه و اساس کشور هستند، اظهار کرد: قوام تمامی ستون‌ها با حضور صنعتگران شکل می‌گیرد و حضور سایر ارگان‌ها به برکت تولید و تجارت است. 
  
وی با بیان اینکه ما در نگرش دچار مشکل هستیم، افزود: به اندازه نگرش‌مان می‌توانیم به دست بیاوریم، با نگرش یک صنعتگر و تولید کننده می‌توانیم در تولید در بهترین جایگاه قرار بگیریم و بشترین نفوذ را در دنیا داشته باشیم که متأسفانه امروزه ما در این مباحث با مشکلات زیادی مواجه هستیم. 
  
پزشکیان با تاکید بر اینکه نگرش ما یک نگرش بسته است و برای باز شدن آن باید نگرش خودمان را تغییر دهیم، تصریح کرد: به اندازه نگاه و عمل خود، می‌توانیم بر بیکاری و نارسایی در جامعه غلبه کنیم و باید صنعتگران در این راستا وارد عمل شوند تا بستری را برای شکوفایی این عرصه فراهم کنیم. 
  
نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ضروری است تا در تجارت، استان ما بهترین باشد، اگر بتوانیم این کار را انجام دهیم، در راه خدا قرار گرفته‌ایم و باید با یک نگاه مفهوم‌دار به این عرصه نگاه کنیم؛ چراکه این بخش بیشترین زمینه اشتغال را فراهم می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: