• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-5484-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

رحمانی تأکید کرد:

تعامل مثبت با نظام مهندسی معدن بر حسب وظایف و اختیارات قانونی


معاون امورمعادن و صنایع معدنی سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی بر آمادگی این سازمان برای تعامل مثبت با نظام مهندسی معدن بر حسب وظایف و اختیارات قانونی تاکید کرد .
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، مهرانگیز رحمانی در مجمع عمومی اعضای نظام مهندسی معدن استان ضمن اعلام این مطلب که جلوگیری از اتلاف زمان و تحمیل هزینه‌های اضافه به معدن‌کاران از اولویت اصلی سازمان صنعت، معدن و تجارت است بر انجام امور معدنکاران و حل مشکلات آنان با بهره گیری از اختیارات قانونی تاکید کرد .
 
وی با یادآوری مسئولیت سنگینی که رأی اعضا بر عهده هیئت مدیره منتخب قرار داده، ابراز امیدواری کرد که هیئت مدیره جدید به این مسئولیت سنگین واقف بوده و از امانت موجود به نحوه مناسب صیانت کنند.
 
وی تعامل بین اعضای نظام مهندسی معدن و هیئت مدیره بر پایه صبر و حوصله ضروری دانست و افزود : مطرح کردن دغدغه‌ها در فضای بردباری و سعه صدر به نفع همه خواهد بود و متضرر اصلی فضای پر التهاب خود اعضای نظام خواهند بود .
 
رحمانی با اشاره به لزوم تبعیت از قانون در تمامی امور، اضافه کرد: چنانچه به زعم ما قانون منطبق بر عدالت نباشد حق نداریم با سلیقه شخصی از آن عبور کنیم بلکه باید از طریق مجاری قانونی و تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت طرح موضوع در مجلس و سپس تغییر قانون مربوطه اقدام کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: