• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-5284-5
  • خبرنگار : 1171
  • منبع خبر : ----

جبارزاده: روح حاکم بر مدیریت استان، حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی است

استاندار آدربایجان‌شرقی اعلام کرد که روح حاکم بر مدیریت ارشد استان حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی در راستای تقویت و رونق اقتصادی است.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، اسماعیل جبارزاده در دیدار اعضای هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان، گفت:  با ارزیابی انجام گرفته از عملکرد استان‌ها در حوزه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید توسط وزارت کشور، آذربایجان‌شرقی رتبه اول در افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی را کسب کرده است.

جبارزاده با بیان اینکه با تلاش، جدیت، همراهی و همدلی، در راستای حمایت از واحدهای صنعتی مشکل دار، تلاش می‌کنیم، تصریح کرد: هر کس در هر مسئولیتی برای واحدهای تولیدی، مشکل ساز شود، با او برخورد می‌کنیم و هیچ مقامی اجازه ندارد بدون کسب نظر مدیریت ارشد استان ارایه خدمات به حوزه تولید را متوقف کند.

استاندار آذربایجان‌شرقی در ادامه سخنان خود با قدردانی از نقش موثر خانه صنعت و معدن استان در حل مشکلات بخش خصوصی، گفت: خانه صنعت و معدن از بدو تشکیل مایه خیر و برکت برای استان بوده و صنعت‌گران استان این خانه را پناه خود می‌دانند.

اعضای هیأت مدیره خانه صنعت و معدن آذربایجان‌شرقی هم در این دیدار دیدگاه‌های خود را در خصوص مسائل مختلف پیش‌روی بخش تولید و صنعت ارائه داده و از اهتمام، تلاش و حمایت‌های همه جانبه استاندار آذربایجان‌شرقی وهمچنین اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در راستای اتخاذ سیاست‌های حمایتی، بررسی و حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی قدردانی کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: