• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-3585-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی:

جوانان می‌توانند راهگشای بسیاری از مشکلات کشور باشند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی معتقد است، جوانان با روحیه انقلابی خود می‌توانند راهگشای بسیاری از مشکلات کشور باشند، همانطور که تا قبل از این نیز تمامی موفقیت‌ها و پیروزی‌های کشور در سایه همین روحیه شکل گرفته است. 
  
یه گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، حجت الاسلام سید محمدعلی آل‌هاشم در دیدار نمایندگان  تشکل جامعه اسلامی دانشجویان استان با وی، اظهار کرد: امروز دانشجویان  رسالت‌های عظیمی در عرصه‌های گوناگون داند که  به برکت جوانان ایران اسلامی این مهم محقق خواهد شد، همچنین موفقیت‌هایی در سایه تلاش جوانان و علم آموزی آن‌ها بدست آمده که قدردانی می‌کنیم. 
  
وی ادامه داد: حمایت و راهنمایی جوانان مومن و انقلابی وظیفه‌ای مهم برای تمامی مسئولان در بعد کشوری و استانی می‌باشد. 
  
وی ادامه داد: شما تشکل‌های اسلامی و انقلابی علاوه بر وظیفه فرهنگی و اجتماعی که در سطح دانشگاه‌ها دارید وظیفه افزایش سطح علمی را نیز عهده‌دار هستید. 
  
مسئول جامعه اسلامی  دانشگاه تبریز نیز در ابتدای این دیدار با بیان الزامات امروز در سطح دانشگاه‌ها و لزوم انقلابی‌گری و انقلابی ماندن در رفتارهای مسئولان، افزود: امروز مطالبات رهبری برای تشکل‌های انقلابی و اسلامی لزوم انقلابی‌گری و انقلابی ماندن و ترویج ان در فضای دانشگاه است. 
  
محمد حسین کاظمی  ادامه داد: در سال‌های گذشته جامعه اسلامی دانشجویان با توجه به رسالت و پتانسیل عظیم خود با توجه به بزرگترین تشکل اسلامی و دانشجویی در سطح کشور و استان نسبت به موضوعات اساسی و اصلی استان دغدغه‌مند بوده و در زمینه‌هایی همچون برخورد با مفسدین اقتصادی و سیاسی و حضور برخی فتنه گران و فتنه‌سازان حساسیت زیادی داشته و راهکارهایی هم در جهت کمک به این نهادها تدوین و آماده کرده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: