• یکشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-1986-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

سمینار تخصصی «قوانین اثرگذار بر شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب و کار در ایران» در تبریز برگزار می‌شود


دبیر اجرایی سمینار «قوانین اثرگذار بر شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب و کار در ایران» با تاکید بر اینکه این همایش یک روزه است، گفت: این سمینار تخصصی، روز پنجشنبه 22 تیرماه، از ساعت 14 الی 20 در تبریز، سالن آمفی‌تئاتر اداره کل استاندارد استان برگزار می‌شود.
 
طاهره عزیززاده در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، در این خصوص اظهار کرد: آخرین مهلت ثبت‌نام برای شرکت در این  سمینار یک روزه، تا 21 تیرماه بوده و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت www.iauil.ac.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کرده و یا با شماره های  09378659783 با دبیرخانه کنفرانس ارتباط داشته باشند.
 
وی با بیان اینکه، این همایش، به منظور آشنایی بیشتر اساتید و دانشجویان و همچنین آمادگی مناسب مدیران مالی شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی جهت گزارشگری سالانه‌ی صورت‌های مالی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: سخنران این مراسم استاد غلامحسین دوانی عضو انجمن‌ حسابداران خبره‌ی آمریکا، انگلیس، اروپا و ایران است.
 
وی با اشاره به محورهای سمینار نیز اضافه کرد: نکات کاربردیاصلاحیه قانون مالیات‌های مستقیم، قانون حاکمیت شرکتی، احکام مالی قانون تاکمین اجتماعی، احکام مالی قانون کار، مواد کاربردی قانون تجارت و پرسش و پاسخ از جمله محورهای این سمینار یک‌روزه خواهد بود.
 
عزیززاده با تاکید بر اهمیت تسلط مدیران شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی بر قوانین و مقررات حاکم بر محیط کسب و کار ایران، اظهار کرد: این اشرافیت هر قدر که گسترده‌تر باشد، در نتیجه مدیران می‌توانند در افزایش موفقیت و دستیابی به اهداف ترسیم‌شده‌ی شرکت موثرتر باشند.
 
وی اضافه کرد: سمینار یک روزه‌ی «قوانین اثرگذار بر شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب و کار در ایران» به منظور بررسی قوانین مختلف در رابطه با بنگاه‌های اقتصادی و تغییرات جدید این قوانین و همچنین در راستای آشنایی به موقع مدیران و حسابداران از این قوانین، برگزار می‌شود.
 
وی خاطرنشان کرد: اعضای هیئت مدیره، مدیران عامل، مدیران مالی، حسابداران، حسابرسان و صاحبان مشاغل مخاطبان اصلی این سمینار بوده و می‌توانند جهت شرکت در این سمینار تا 21 تیرماه سال‌جاری برای ثبت نام خود اقدام کنند.
 
دبیر این سمینار تشریح کرد: برای شرکت کنندگان این دوره تخصصی، گواهی معتبر دانشگاهی داده شده و براساس موافقت رئیس دانشگاه آزاد واحد ایلخچی، هزینه شرکت در کنفرانس برای کلیه دانشجویان، با تخفیف 50 درصدی انجام می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: