• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-3184-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

رییس سازمان مدیریت و برنامه آذربایجان‌شرقی:

مشکلی از لحاظ تامین و تخصیص اعتبار پروژه‌های «تبریز 2018» نداریم


رییس سازمان مدیریت و برنامه آذربایجان‌شرقی گفت: در داخل استان مشکلی از لحاظ تامین و تخصیص اعتبار پروژه های تبریز 2018 نداریم اما دغدغه تامین 10 درصد ردیف های متمرکز هنوز موجود است و به تاکیدات بیشتری نیاز دارد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، داود بهبودی در نشست مشترک ستاد ملی سیاست‌گذاری و ستاد برنامه‌ریزی و اجرایی تبریز 2018 که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی کشور برگزار می‌شد، اظهار کرد: اولویت اصلی ما در استان آذربایجان‌شرقی پروژه‌های تبریز 2018 است و در همه بخش‌ها و دستگاه‌ها تلاش می‌شود همه پروژه‌هایی که هم راستای این مقوله هستند، پوشش داده شوند. 
  
وی افزود: ما به جد پیگیر تامین منابع اعتباری رویداد تبریز 2018 چه در سطح ملی و 10 درصد ردیف متمرکز سال جاری و 10 درصد سال آینده و چه ردیف مستقل سازمان مدیریت و برنامه ریزی مرکز هستیم. 
  
بهبودی خاطرنشان کرد: بر اساس اعتباراتی که در داخل استان داشتیم پروژه‌ها را در سه گروه کوتاه مدت که در سال‌جاری اتمام می‌یابند، میان مدت که تا سال 97 امکان تکمیل آن‌ها وجود دارد و بلندمدت که در سال جاری و یا سال آینده شروع شده و در سال‌های آتی اتمام می‌یابند، دسته‌بندی کردیم. 
  
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: لازم است یک برنامه عملیاتی در استان برای طی مسیر اقدامات و تعیین راهبردهای لازم در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد. 
  
وی با اشاره به صرف اعتبار 270 میلیارد تومانی شهرداری تبریز برای رویداد تبریز 2018 یادآور شد: تعدادی از شهرداری‌های شهرهای بزرگ استان مثل مراغه، مرند و میانه پروژه‌های خود را در همین راستا ساماندهی و اولویت‌بندی کرده‌اند. 
  
رئیس کمیته آموزش ستاد استانی تبریز 2018 در ادامه با بیان اینکه جهت‌دهی آموزش کارکنان بخش دولتی و طراحی آموزش‌های بخش غیردولتی را نیز در دستور کار داریم، تصریح کرد: 21 عنوان آموزش در این راستا تعریف شده است که آموزش زبان، آداب معاشرت، آداب معامله، راهنمای گردشگری و بهبود خدمات ارائه شده از جمله آنهاست. 
  
بهبودی در خاتمه با بیان اینکه تاکنون 52 دوره آموزشی برگزار و 26 هزار نفر تحت آموزش قرار گرفته‌‌اند، اظهار کرد: 257 برنامه تلویزیونی و 287 برنامه رادیویی توسط صدا و سیمای مرکز استان نیز در این ارتباط تهیه شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: