• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-2985-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی:

مردم هشترود به تدین، تشیع، انسجام و وحدت گرایی معروف هستند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: مردم هشترود به تدین، تشیع، انسجام و وحدت گرایی معروف هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، حجت الاسلام سید محمد علی آل هاشم در دیدار با مسئولین هشترود گفت: نماز جمعه یک قرارگاه فرهنگی است که باید تقویت شود و مردم را به سوی کارهای فرهنگی سوق دهد تا دشمنان نظام نتوانند با کارهای مختلف مانند تهاجم فرهنگی در بین مردم نفوذ کنند.

وی افزود: دشمنان ایران اسلامی الان به این نتیجه رسیده‌اند که برخورد سخت و سخت افزاری هزینه‌های بیشتری دارد و کار ساز نیست؛ بنابر این به جنگ نرم روی آورده‌اند و تا حدودی از این حربه استفاده کرده‌اند که باید جلوی حرکات شیطانی دشمنان را گرفت.

وی ادامه داد: دشمن می‌خواهد جوانان ایران اسلامی را به اصل نظام بدبین کند و با دستگاه‌های مختلف مانند ماهواره و فضای مجازی فحشا را در جامعه پدیدار سازد و قبح زشتی را از بین ببرد.

امام جمعه تبریز یاد آور شد:مواد مخدر، مد و مد گرایی یکی دیگر از حربه دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی است که تا حدودی موفق بوده است اما باید جلوی این کارها گرفته شود زیرا فرهنگ ایران اسلامی با این کارها جور در نمی آید.

وی اظهار کرد: نباید در کارهای فرهنگی موازی کاری شده و باید برای کارهای فرهنگی از جوانان استفاده شود؛ زیرا موازی کاری در این مهم، اصلاً قابل قبول نخواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: