• چهارشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-2885-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

آل‌هاشم:

جمهوری اسلامی ایران در مرحله‌ی نوینی از تثبیت قدرت قرار دارد

نماینده‌ی ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در مرحله‌ی نوینی از تثبیت قدرت قرار دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام محمد علی آل هاشم در پانزدهمین آیین نکوداشت دانش آموختگان غیرایرانی و دهمبن جشنواره ی فرهنگ ملل در تبریز اظهار کرد: جهان از آغاز قرن بیستم دچار تحولات تاثیرگذار زیادی شده است که از آن جمله می توان به جنگ‌های جهانی، درگیری‌های قومی، کودتا و انقلاب‌های منطقه ای اشاره کرد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران نیز در این میان تاثیر فرامنطفه ای و بین المللی داشته است. زیرا نظام جمهوری اسلامی ایران امنیت و عدالت را به ارمغان آورد و این نظام با تکیه بر اصول اسلامی بین هیچ قوم و قبیله با هر منطقه ی جغرافیایی و نژادی فرق قائل نمی شود.

وی عنوان کرد: انقلاب جمهوری اسلامی، زیرساخت‌های بین المللی را تحت تاثیر قرار داد.

آل هاشم بیان کرد: نقطه ی عطف ارتباطات بین الملل انقلاب اسلامی ایران است؛ به طوری که این انقلاب تمام معادلات غیرانسانی را بر هم زد و با تکیه بر شعار نه شرقی، نه غربی راه را برای عدالت هموار کرد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران در عصری که ایدئولوژی کمونیسم و لیبرالیسم بر دنیا چیره شده بود، به پیروزی رسید.

وی با اشاره به این که ریشه ی  تروریسم در سیاست‌های غلط غرب است، گفت: غرب خود حامی و پرورنده ی تروریسم است و دشمنی آنان از ابتدای شکل گیری جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. چنان که همواره در رسانه های خود نیز به تبلیغ علیه اسلام و اسلام هراسب پرداخته‌اند.

نماینده ی ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: تناقض در سیاست های غرب بر کسی پوشیده نیست و در این میان رهبر معظم انقلاب با نوشتن نامه به جوانان غربی و شفاف سازی حقایق، آنان را راهنمایی کردند. همچنین وظیفه ی دوستداران انقلاب است تا در شناساندن حقایق اسلام نهایت تلاش خود را بکنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: