• سه شنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-8014-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

دلیل انفجارهای تبربز مشخص شد

پلیس منبع انفجارهای تبریز را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی با رد تمام شایعات مربوط به منبع انفجارهای شب گذشته تاکنون در تبریز گفت: صداهای مهیب شنیده شده ناشی از تست لوله‌های اصلی خطوط لوله گاز در سطح شهر بوده است.

سرهنگ علی اسمعیل‌پور با اظهار تاسف از عدم اطلاع رسانی دستگاه‌های مربوطه نسبت به این موضوع، افزود: نخستین صدای مهیب ایجاد شده در روزهای گذشته در محله‌ی بارون آواک اتفاق افتاد که بنده شخصا در محل حضور یافته و از مراحل کامل تست خطوط لوله گاز و دلیل صداهای ایجاد شده مطلع شدم.

وی در عین حال با اشاره به لزوم هماهنگی نهادهای مسئول در خصوص طرح‌های مشابه، گفت: با توجه به احتمال شایعه پراکنی و حساسیت جامعه، باید دستگاه‌های مسئول قبل از هر اقدامی از طریق رسانه‌های جمعی نسبت به اطلاع‌رسانی های لازم اقدام کنند.

اسمعیل‌پور ادامه داد: جالب اینکه وقتی از شرکت گاز استعلام شد، آنها نیز از موضوع اطلاع نداشتند و بعدا مشخص شد که صدای مذکور ناشی از تست دوره‌ای خطوط لوله گاز از طریق پیمانکار بوده است!.


وی اعلام کرد که نیروی انتظامی آمادگی دارد به منظور رفع هرگونه نگرانی و جلوگیری از شایعه پراکنی، با هماهنگی های لازم خبرنگاران و نمایندگان رسانه های گروهی در محل تست خطوط لوله گاز حضور یافته و از نزدیک با روند کار آشنا شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: