• سه شنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-3787-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

معاونین گردشگری کل کشور در تبریز گرد هم می‌آیند

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی از سفر معاون گردشگری و مدیران ستادی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور و معاونین گردشگری استان ها به تبریز به منظور حضور در نشست تخصصی معاونین گردشگری استان ها خبر داد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، فرشاد رستمی افزود: این نشست دو روزه به منظور هم اندیشی و تبادل نظر در رابطه با بررشسی عملکرد اجرای اهداف و برنامه‌های حوزه تخصصی گردشگری، تبیین اهداف و برنامه‌های معاونت و همچنین ترسیم نقشه راه برای دستیابی به اهداف سازمانی برگزار می‌شود. 
  
وی گفت: در نشست روز چهارشنبه بررسی عملکرد استان‌ها در زمینه تهیه و نشر محتوای جاذبه‌های گردشگری، برنامه‌ریزی و اجرای جشنواره‌های محلی، استانی، منطقه‌ای و ملی، تبیین برنامه‌های اجرایی تبریز 1397/ 2018 با مشارکت دیگر استان‌ها مورد بحث قرار می‌گیرد. 
  
گفتنی است، در نشست روز پنج شنبه که با حضور زهرا احمدی پور رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار خواهد شد، نهایی کردن برنامه عملیاتی زمان بندی اقدامات دستگاههای ملی و استانی، زمان وچگونگی برگزاری مراسم افتتاحیه رونمایی از رویداد تبریز 2018 و بررسی اعتبارات از اهم برنامه هایی است که مورد بحث و بررسی اعضا قرار خواهد گرفت. 
  
یادآور می شود، نشست دو روزه معاونین گردشگری استان ها 14و 15تیر ماه به ترتیب در هتل تبریز و هتل کایا لاله پارک تبریز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: